Eric Pearl přiveze v březnu nové kurzy rekonektivního léčení

V loňském roce otevřel v Praze zakladatel metody a hvězda alternativní medicíny, Dr. Eric Pearl, největší Centrum rekonektivního léčení na světě. V letošním roce přijede do Prahy s novými kurzy této metody, které se nazývají O.N.E.: observe, notice a experience. Tedy pozorovat, všímat si, zažít.

Co si představit pod pojmem Rekonektivní léčení?
Rekonektivní léčení je v podstatě návratem do našeho původního stavu rovnováhy a zdraví. K tomu využívá velmi harmonické frekvence, na které je jednoduché se naladit, a ty samy najdou místo, kde mají působit. Kontakt s frekvencemi Rekonektivního léčení umožní organismu vzpomenout si, že tuto rovnováhu zná i tělo. Touto vzpomínkou se pak tělo jednoduše řečeno znovunastartuje a začne dávat dohromady to, co v rovnováze není. „Možná jsme se příliš dlouho zabývali tím, v čem jsme rozdílní, a možná je čas začít hledat to, v čem jsme stejní,“ říká zakladatel metody Eric Pearl.

Rekonektivní léčení je vědecky potvrzeno a zdokumentováno ve více než tuctu mezinárodních studií. Když léčivé frekvence působí na energii v našem těle, naše tělo vysílá a vibruje na vyšší úrovni světla. Bylo prokázáno, že restrukturalizuje naši DNA, což vede k emisi měřitelné vyšší úrovně bio-fotonického světla. Emeritní profesor Stanfordské univerzity Dr. William Tiller říká, že informace přenášené prostřednictvím léčivých frekvencí vytvářejí soudržnost a pořádek. Jinými slovy, vytvářejí větší harmonii a rovnováhu v našem těle.

Semináře pod vedením Erica Pearla
Pokud Vás tato metoda zajímá, můžete si ji vyzkoušet na semináři. První část tréninkového programu probíhá online v 8 hodinách nového online programu, ke kterému se účastníci můžou stále vracet. Druhá část se uskuteční pod přímým vedením zakladatele této metody Erica Pearla od 9. do 11. 3. v Praze v Corinthia hotelu. První část tréninkového programu probíhá online v 8 hodinách nového online programu, ke kterému se účastníci můžou stále vracet. Na vlastní kůži poznáte, jak komunikovat s rozšířeným vědomím prostřednictvím frekvencí rekonektivního léčení. Začnete na cestě kurzem Reconnective Healing Online Základy. Jedná se o intimní a dynamickou online-vzdělávací zkušenost se zakladatelem The Reconnection, Dr. Ericem Pearlem a ředitelkou Vývoje Jillian Fleer. Ponoříte se do základního porozumění principů Reconnective Healing a moci těchto frekvencí, jak se nenuceně začínají objevovat ve vašem každodenním životě. Naučíte se nový přístup k cítění, následování, interakce a spojení ke všemu a všem kolem sebe.

Eric Pearl

Pod osobním vedením Erica a Jillian si uvědomíte dynamické uzdravení ve všech oblastech svého života a pomůžete ostatním, aby si to uvědomili v jejich životě. Budete se trénovat v léčení na dálku a holografickém léčení, podílet se na umění přijímání a zprostředkování zkušenosti sezení the Reconnection Healing a zkoumat vědu a filozofii, kterou je Reconnective Healing.

Po absolvování sezení se stanete pozorovatelem svého života. Všimnete si, co se začalo přesouvat. Může to být na fyzické úrovni. Může to být na duševní nebo emocionální úrovni. Může se stát, že se Vám zjednoduší vztahy nebo zmizí pracovní problém, nebo to uvidíte jen ve vaší vibrační interakci s ostatními. Znovu získáte to, co je nejvhodnější ve vašem životě pro Vás a pro ty, se kterými jste v interakci. Reconnective Healing je zdrojem celistvosti. Je to hmatatelné. Ve vašich buňkách dochází k vibračnímu posunu. Vaše DNA se mění. Začnete vyzařovat více koherentní úrovně světla. Váš život se stává jedním v tom, jak plyne a v životním pokroku.

Zdroj:  www.rekonektivni-centrum.cz/ONE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.