Maskovaná krása aneb tři nové látkové masky Marionnaud Skin Care

Dvacet minut jen a jen pro sebe. Lehnout si, dát nohy nahoru a během relaxace dodat pleti všechny potřebné látky a hydrataci. Udělejme to pro sebe. Čas si musíte najít samy, ale o pleť se postará trio novinek z Marionnaud – látkové masky Marionnaud Skin Care. Meruňková varianta Hydra&Sublim se postará o doplnění hydratace, červená Vital&Protect dodá pleti energii a hydrataci a fialová maska Lift&Suprem je určena na citlivou pokožku krku a dekoltu. Doplňkem k látkovým maskám je vyživující masážní maska Lift&Suprem, která hýčká a vypíná zralou pleť. Všechny novinky jsou k dostání výhradně v síti parfumerií Marionnaud.

Látkové masky zažívají svůj velkým boom. Není divu, tyto masky, které k nám dorazily z Asie, jsou totiž pro pleť hotovým zázrakem. Látka naplněná až 20 ml séra dokonale přilne k obličeji (případně krku a dekoltu, jako je tomu u Lift&Suprem varianty) a dodá pleti hloubkovou hydrataci a další potřebné látky dle typu pleti.

MARIONNAUD SKIN CARE HYDRA&SUBLIM MOISTURISING FACE MASK
Gelový tělový peeling je ideální cestou k zářivé pleti. Tato hydratační maska je určena ženám ve věku 20 – 30 lety, které potřebují rychle a účinně hydratovat pleť a rozjasnit pleť. Viskózová maska obsahuje 20 ml účinného hydratačního séra, které se díky látce dokonale vstřebá v pleti. Ihned po aplikaci je pleť rozjasněná, jemná a odpočatá. Aplikujte na odlíčenou a čistou pleť. Stačí masku vyjmout z obalu a opatrně rozložit na obličej. Nechte působit 20 minut a zatím relaxujte. Následně masku sundejte a zbytek nevstřebaného séra vmasírujte do pleti. K dostání za cenu 119 Kč.

MARIONNAUD SKIN CARE VITAL&PROTECT ENERGISING FACE MASK
Jednorázová látková maska je připravena ihned k použití. Tuto masku ocení ženy ve věku 30 let a více, které již mají první viditelné, jemné vrásky, jejich pleť může být unavená a ztrácí jas. Viskózová maska obsahuje 18 ml energizujícího séra, zpevňuje pleť, projasňuje ji a dodává pružnost. Zároveň pokožku také hloubkově hydratuje a tím ji zbavuje unaveného dojmu. Maska se aplikuje na odlíčenou a čistou pleť, následně se nechá 20 minut působit, ideálně během naší relaxace. Po vypršení času se maska sundá z pleti a zbytek nevstřebaného séra vmasíruje do pokožky. K dostání za cenu 139 Kč.

MARIONNAUD SKIN CARE LIFT&SUPREME – MASK FOR THE NECK AND DÉCOLLETÉ
Dekolt a krk jsou neúprosným ukazatelem času. Jsou to místa, kde se známky stárnutí projevují nejčastěji. Tato maska je určena přímo na krk a dekolt, obsahuje 17 ml účinného omlazujícího séra a je určena především ženám ve věku 40 – 55 let. Maska redukuje jemné linky a vrásky a zlepšuje tonus pleti. Pokožka krku a dekoltu je vyhlazená a revitalizovaná – viditelný efekt vydrží až osm hodin. Aplikujte na odlíčenou a čistou pokožku, stačí masku vyjmout z obalu a rozložit na krk a dekolt. Necháme 20 minut působit (ideálně během relaxace) a následně masku sejmeme a zbytky séra vmasírujeme do pokožky. K dostání za cenu 149 Kč.

MARIONNAUD SKIN CARE LIFT&SUPREME PLUMPING MASSAGE MASK
Vyživující masážní maska je obohacena o komplex aktivních látek, jedinečně vyvinutých pro Marionnaud, který napomáhá regeneraci kmenových buněk a pomáhá předcházet stárnutí pleti. Maska obsahuje výtažek z pelyňku, který zachovává vyvážený objem pleti a ta je po aplikaci ihned viditelně pevnější a hydratovaná. Doporučená aplikace je následující – masírovat masku do pleti pohyby nakreslenými na obale 5 minut, poté nechat deset minut působit. Nevstřebané množství masky setřeme ubrouskem. K dostání za cenu 50 ml – 699 Kč.

Zdroj: parfumerie Marionnaud

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.