Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

SportZábava

Olympiáda startuje, vyrazte na Olympijský festival do Brna! O víkendu uvidíte i exhibici malých krasobruslařů!

Zimní olympijské hry v Pchjongčchangu startují už dnes, v pátek, 9. února a s nimi se otevírají také brány Olympijského festivalu 2018. Třetí edice projektu Českého olympijského výboru se tentokrát uskuteční v Brně a Ostravě. Slavnostní zahájení proběhne v pátek 9. února v 11.00 hodin a během následujících dnů čeká veřejnost i bohatý doprovodný program. Třeba sedmiminutová exhibice Olympijské zimní sporty očima malých krasobruslařů a krasobruslařek v choreografii Gabriely Žilkové Hrázské, kterou o víkendu předvedou krasobruslaři TJ STADION BRNO a členové klubu Skating Club Brno synchronizovaného bruslení.

V sobotu 10. 2. ve 14 h a v neděli ve 14.30 h se v pavilonu Z na brněnském Výstavišti můžete těšit na jejich netradiční vystoupení – zimní sporty očima dětí. A chybět nebude ani  malý Krakonoš!

Jan Brabec jako malý Krakonoš.

Číslo je součástí hodinového krasobruslařského pásma. Účinkujícími jsou krasobruslaři z brněnských klubů TJ STADION BRNO, VKS Technika Brno, Skating Club Brno, dále pozvaní krasobruslaři – bývalí reprezentanti, účastníci mezinárodních revue a show, např. Tomáš Janečko či Hynek Holeček. Krasobruslařské  pásmo je v režii René Novotného, Miroslavy Hájkové a Gabriely Žilkové Hrázské.

Více informací najdete na www.olympijskyfestival.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *