Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Celebrity

Jakou věštbu si odnesly známé osobnosti, když křtily knihu oblíbené kartářky?

Desítka osobností poslala do světa zajímavou knihu známé české televizní a rozhlasové vědmy Ivany Reginy Sádlové Kupcové. Jde o publikaci s názvem Tajemství pro Vás. Všichni se potkali v jednom pražských klubů, kde to tajemnem, energií a veselou náladou jen sršelo.

Deset kmotrů, mezi kterými byl jediným mužem herec Jan Přeučil, popřálo nové knize vyprávějící o tajemnu, kde součástí je i stručný snář, hlavně hodně spokojených čtenářů.

“Hlavně přeji všem, aby jim všechny věštby vyšly a měli v životě štěstí,” přála třeba Michaela Kuklová, vedle které se objevila herecká kolegyně Miriam Kantorková, herečka Eva Hrušková, zpěvačky Petra Černocká s dcerou Bárou Vaculíkovou, moderátorka Marie Tomsová, zpěvačka Marie Pojkarová či další vědmy a kartářky – Dagmar Kludská nebo Ivana Marie Ivanová-Burdová.

“Karty jsou vlastně jen pomůcka. Já třeba se na vás dívám a už o vás ledasco vím, ale musím se na ty lidi napojit,” podotkla kartářka Ivana Burdová. Ta byla právě jednou z kmoter kamarádky, televizní kartářky Ivany Reginy Sádlové Kupcové. “Jsem moc ráda, že jsme se tu takhle krásně sešli, a kdo bude chtít, tomu se i na karty podívám,” slíbila autorka knihy.

A jak řekla, tak bylo. Michaele Kuklové třeba předpověděla štěstí a dokonce i nového muže na obzoru. “Je tam chlap, já ho tam vidím a nebude to tak dlouho trvat,” prozradila kartářka Michaele Kuklové. “Tak to jsem na to sama zvědavá. Prožívám momentálně hezký život, tak pokud bude ještě lepší, bude mě to těšit,” podotkla herečka.

“Já jsem se s Ivanou Reginou potkala před mnoha lety a na mnoha příkladech jsem si ověřila, že to, co říká, je pravda, že jí věštby opravdu vycházejí. To byly věci, které třeba neměla šanci jinak vědět,” podotkla herečka a dabérka Eva Hrušková, která na akci přišla s manželem Janem Přeučilem.

Letošní rok bude podle čarodějek velmi úspěšný a zlomový. Mnoha lidem se prý bude dařit, některým se zcela změní život, ale jedno je prý důležité, aby každý šel maličko svému štěstí naproti. “Osud máte daný – teď jen záleží, jakou cestou se k cíli dostanete, to už je na vás,” dodala kartářka Ivana Marie Ivanová-Burdová.

Foto: Jaroslav Hauer

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *