4 tipy na neotřelé valentýnské dárky: Ohromte svou lásku vlastním kinem, nazpívejte CD,…

Svátek zamilovaných je za dveřmi. Co takhle odzbrojit svou lásku tentokrát něčím opravdu výjimečným? Možností, jak zabodovat, je celá řada – my jsme vybrali čtveřici zážitků, které vaši oslavu Valentýna pozvednou do úplně nové dimenze. Vsaďte se, že vaše polovička na kteroukoli z uvedených možností jen tak nezapomene.

Mějte kino jen pro sebe
Ať už se chystáte na své první rande nebo si chcete dopřát večerní zpestření, pozvání do kina je sázka na jistotu. Co ale na Valentýna povýšit starou dobrou klasiku na úplně novou disciplínu? Přítmí sálu, sklenka sektu, popcorn, váš oblíbený film na plátně a v celém sále jen vy dva. Že to zní jako ideální večer? Přesně takový si můžete užít v malém sále kina Lucerna. Stačí vybrat libovolný film, rezervovat termín a pak už si jen vychutnávat romantickou atmosféru bez rušivého okolí. Celý filmový zážitek pro dvě osoby vás vyjde na 6 999 Kč.

Nazpívejte vlastní desku
Máte pocit, že své city dokážete nejlíp projevit písní? Pak vzhůru do toho! Zapomeňte na pouhé sestavování zamilovaných kompilací od světoznámých interpretů. Staňte se na jeden den vy sami pěveckou hvězdou! Své lásce můžete nahrát vlastní CD přímo v nahrávacím studiu. Výběr písní je na vás, na zbytek už ale sami nebudete. S hudebním doprovodem i doladěním všech detailů vám pomůže profesionální hudebník, jehož pražské nahrávací studio vám bude k dispozici. Taková osobní deska může obsahovat až 9 písní. Podle jejich počtu se pak odvíjí délka nahrávání i cena. Ta začíná na 3 999 Kč. Romantický večer při poslechu zamilovaných písní ve vašem podání pak dost možná dožene vaši partnerku či partnera až k slzám. Těm šťastným samozřejmě.

Hýčkejte se společnou tantra masáží
Tantra je životní filosofie, která respektuje vše živé a ctí lidskou sexualitu. Chcete-li si v páru dopřát výjimečný zážitek plný jemných doteků, vůní a příjemných pocitů, užijte si společnou tantrickou masáž vedenou vyškolenými maséry. Pravidla masáže a její průběh určujete vy sami podle toho, co je vám příjemné a na čem se společně shodnete. Po jejím skončení tak budete dokonale odreagovaní. Pokud už se nějaký ten pátek znáte, věřte, že tenhle zážitek váš vztah povznese a prohloubí důvěru mezi vámi. A pokud jste teprve na začátku, tantrická masáž vám vzájemné poznávání jednoznačně zpestří. „Tantrická masáž může být intenzivním zážitkem v dokonale uvolňující atmosféře. Pro její plné vychutnání většinou doporučujeme zvolit dvouhodinovou variantu,“ radí Jan Hájek. Dvě hodiny pro dvě osoby vyjdou na 9 999 Kč, na výběr je ale i 90 minut za 6 599 nebo 180 minut za 14 699 Kč.

Oslňte se navzájem exotickou hostinou
Pokud věříte, že láska jde ruku v ruce s dobrým jídlem a toužíte společně objevovat taje cizokrajné kuchyně, vyzkoušejte společný kurz japonského sushi přímo u vás doma. Jak správně připravit rýži, naporcovat lososa, jak stolovat po japonsku nebo kde sehnat potřebné ingredience, to vše vás přijede osobně naučit zkušená lektorka. Zároveň vás seznámí s pojmy jako maki, temaki či nigiri a zajistí i veškeré suroviny, nádobí a bambusové hůlky. Okořeňte společné vaření i váš vztah trochou exotiky. V Praze nebo Brně vás tento čtyřhodinový zážitek ve dvou vyjde na 3 499 Kč.

Desítky dalších možností
Zážitky.cz vedle uvedených variant nabízí několik desítek dalších valentýnských zážitků – od ryze romantických až po dobrodružnější akce typu bungee jumping ve dvou. Některé zážitky jsou navíc v průběhu února za akční ceny.

O společnosti Zážitky.cz:
Firma Zážitky.cz s.r.o. vznikla v roce 2008. Od té doby se věnuje online zprostředkování širokého spektra zážitků pro jednotlivce i skupiny. Za dobu své existence mají Zážitky.cz na kontě přes 23 tisíc realizovaných zážitků po celé České republice. Obrat společnosti za rok 2016 činil 22 milionů korun  a v současnosti je firma jednou ze tří největších zážitkových agentur na českém trhu. Filozofií firmy je poskytovat jen ty nejlepší zážitky.

Zdroj: www.zazitky.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *