Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Nový třtinový rum Božkov Republica Exclusive nás vrátí do První republiky!

Přední producent a distributor lihovin ve střední a východní Evropě, Stock Plzeň-Božkov, který už téměř 100 let vyrábí nejjemnější tradiční lihoviny a hořké bylinné likéry, přichází s novým produktem – třtinovým rumem Božkov Republica Exclusive. Rozšiřuje tak své portfolio v kategorii rum a tuzemský o novinku, která zaujme nejen prvorepublikovým konceptem a designem, ale také chutí a atraktivní cenou.

„Uvést na trh třtinový rum, bylo přirozeným vývojem značky Božkov, co by synonyma pro rum v České republice. V této kategorii jsme jasným lídrem, což dokazuje i důvěra spotřebitelů, jež Božkov v posledních dvou letech zvolili nejdůvěryhodnější značkou,“ zdůvodňuje uvedení nového produktu na trh Tomáš Hejkal, marketingový ředitel společnosti Stock Plzeň-Božkov.

Třtinový rum Božkov Republica Exclusive v sobě mísí hodnoty společnosti Stock Plzeň-Božkov z počátku minulého století s neochvějnými hodnotami První republiky, která letos slaví 100 let od svého vzniku. Tento tmavě jantarový blend až 8letých rumů z karibských zemí doladěný třtinovým cukrem má jemnou, nasládlou chuť s tóny vanilky, sušeného ovoce a oříšků. Zabalen je do elegantní láhve s etiketou designově odkazující na období secese. Zákazník si tento 38% třtinový rum nejlépe vychutná samotný, pouze při pokojové teplotě – s těmi, na kterých mu záleží -, jak se můžeme dočíst na etiketě.

Velmi atraktivní je tento produkt i z pohledu své ceny. Doporučená nepromoční prodejní cena pro láhev o obsahu 0,5 l je 289,- Kč a pro 0,7 l 379,- Kč.

Stock Plzeň chce tento produkt nabídnout široké základně spotřebitelů. „Naší strategií je nabídnout zákazníkům další unikátní a prémiový produkt za příznivou cenu. Tímto třtinovým rumem se orientujeme zejména na mladší konzumenty. Díky svému provedení, skvělé chuti a cenové dostupnosti však věříme, že se produkt stane oblíbeným i pro mnohem širší skupinu spotřebitelů,“ dodává Marie Votrubová, Brand manager společnosti Stock Plzeň-Božkov.

Od března Stock Plzeň-Božkov podpoří tento třtinový rum masivní mediální kampaní. Propagovat jej bude v televizi, on-linu, několika LED obrazovkami po celé republice, na sociálních sítích, PR aktivitami, eventy a samozřejmě také velkou podporou v gastrech a retailu, kde využije netradiční POS materiály a aktivace. Obalový design a klíčové vizuály vznikly v dílně agentury LineArt Group. Koncept zformuloval reklamní textař a básník Pavel Sobek.

Společnost Stock Plzeň-Božkov je jedničkou na českém trhu, na který již déle než 100 let přináší oblíbené značky jako Božkov, bylinný likér Fernet a nyní nově i třtinový rum Božkov Republica Exclusive. S portfoliem čítajícím více než 70 produktů je Stock Plzeň lídrem na trhu co do objemu prodaného alkoholu. Vlastní značku vodky Amundsen a distribuuje úspěšné značky rumu Captain Morgan, nejsilnější značku whisky na světě Johnnie Walker, oblíbený krémový likér Baileys, nejprodávanější bourbon Jim Beam a mnohé další.

Zdroj: Stock Plzeň-Božkov 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *