Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Zpěvák Michal Foret dře v posilovně do plavek, trénuje ho osmnáctiměsíční dcera!

Venku sice panuje mrazivé počasí, Michael Foret ale rozhodně nezahálí. Již nyní totiž rýsuje postavu do plavek. A má k tomu opravdu přísnou trenérkou. To je jeho osmnáct měsíců stará dcerka Lia, která slavnému tatínkovi nedaruje nic zadarmo.

Touží po něm tisíce fanynek, on se ale rozhodl pro klidný rodinný život. V červenci 2014 si vzal svou dlouholetou přítelkyni Elišku a o dva roky později se jim narodila dcerka Lia. A Foret se rodinné štěstí nemůže nabažit.

Roztomilou dcerku s sebou bere dokonce i do posilovny. „Mám novou trenérku a dnes jsme měli první lekci. Je na mě docela přísná. Rýsujeme spolu postavu do plavek,“ okomentoval snad ty nejroztomilejší snímky z posilovny zpěvák, který k trénování má i další důvod.

Již šestého dubna se totiž do Kongresového centra v Praze vrací veleúspěšný muzikál Mamma Mia!, ve kterém nejenže Michael ztvárňuje roli Skye, ale navíc se svléká i do půli těla, tudíž chce být ve formě.

Podobné snímky ale nejsou v jeho sbírce žádnou výjimkou. „Můj Instagram je jich plný,“ vysvětlil Foret, který na konci loňského roku koupil s manželkou pozemek a chystá se postavit dům. Tak už jenom zasadit strom a pořídit malé Lie bratříčka.

Foto archiv M. Foreta

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *