Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Autor hitu Slunečnice, Tomáš Pastrňák: K novému klipu se inspiroval v budapeštském baru! VIDEO UVNITŘ

Ostravský rodák Tomáš Pastrňák přichází s novým klipem. Autora hitu Slunečnice, ve kterém si zahrála i Česká Miss 2012 Tereza Kadeřábková (Chlebovská), nyní vydal videoklip k písni Hranice. Inspiroval se před deseti lety v jednom budapešťském baru!

Tomáš Pastrňák není v oboru žádným nováčkem. Již v devadesátých letech zabýval elektronickou hudbou, kterou vystřídalo působení v ostravských pop rockových kapelách, zejména Poloha 13 a Icona.

Od roku 2008 vystupuje výhradně s autorskými písněmi, na kterých se textově podílí básník Igor Malijevský, v roce 2014 vydal své debutové album Pozvánka na koncert a loni desku Kousky. A právě z té je i hit Hranice, ke kterému nyní natočil videoklip.

Nápad na píseň vznikl už někdy před deseti lety v jednom budapešťském baru, kde se jedni zpíjeli láskou, druzí levným alkoholem. Někdy si to i během večera prohodili. A kůže, o které se v písni mimo jiné zpívá, se najednou stala Schengenským prostorem,“ říká Tomáš, který stejně jako v klipu Slunečnice i tentokrát angažoval dvě krásky. A to Lucii Ducháčkovou a herečku Annu Jiřinu Daňhelovou.

Pastrňák, který vystupuje s multiinstrumentalistou HERRDZem, nenechal nic náhodě. Na videoklipu spolupracoval s renomovaným režisérem Tomášem Krejčím a o hudební produkci se postaral Boris Carloff

Foto: Videoklip Hranice

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *