Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Zimní edice festivalu The Legits Blast ovládne Prahu začátkem března

Patříte k nadšencům hip-hopové kultury, kvalitní hudby a fascinují vás krkolomné taneční kreace bboys a bgirls z celého světa? Pak si nenechte ujít možnost zažít zimní edici festivalu The Legits Blast v Praze na vlastní kůži. Organizátoři připravili pro své návštěvníky opět jedinečný program. Chybět nebude světové finále v bboyingu, workshopy, koncerty a skvělé party.

The Red Bull Bc One Allstar and Bboy Junior, posing for a group photo on the Mont Saint-Michel, France on Tuesday 7th, 2017 // Little Shao/Red Bull Content Pool // AP-1RAQKZTBS1W11 // Usage for editorial use only // Please go to www.redbullcontentpool.com for further information. //

Ve dnech 9.–10. března bude v prostorách pražského klubu Tresor pořádně horko. Hip-hopový festival The Legits Blast, který je veřejnosti známý zejména díky letní edici na Slovensku, se v Praze uskuteční podruhé. Během nadupaného víkendového programu se můžou návštěvníci těšit nejen na bohatou nadílku tance, hudby a inspirace, ale i na staré tváře, které vyznavačům hip-hopové komunity nejsou neznámé. Na festivalu se představí například americká rapová legenda Afu-Ra, slovenský MC freestyler Kelso, taneční esa jako Keebz (USA), který byl jedním z hlavních tanečníků Justina Biebera na jeho světové Purpose tour, legenda Poe One a nejlepší bboy DJ světa Lean Rock z USA. Programem bude provázet Lil Pablo ze Slovenska.

Red Bull BC One All Star Lil G from Venezuela poses for a photo during a photo and video shoot in Salzburg, Austria, on August 8, 2017. // Nika Kramer / Red Bull Content Pool // AP-1TBAA3UNS1W11 // Usage for editorial use only // Please go to www.redbullcontentpool.com for further information. //

„Po první dva dny festivalu bude program zaměřený zejména na taneční souboje, neděle 11. března bude věnovaná těm, kteří se chtějí učit od legend bboyingu – od Keebza a Poe Onea z USA,“ zve na festival jeden z organizátorů Martin Gilian. Na soutěžící čekají kategorie: 1 vs. 1, 1 vs. 1 Footwork, 1 vs. 1 Kids, ale chybět nebudou ani souboje skupin v rámci projektu Rep Your Crew.

Na hip-hopový svátek dorazí v rámci evropské tour také Red Bull BC One All Stars team, který bude battlovat v kategorii Rep Your Crew. „Do Prahy přicestuje špičkový 9-členný Red Bull BC One All Stars tým se světovými jmény jako Roxrite, Lil-G, Taisuke, Menno, Hong10 a Wing nebo bboy Victor z USA, který nedávno vyhrál světové finále prestižního konceptu Undisputed,“ dodává Gilian.

Chcete vidět vítěze na vlastní oči? Pak si nenechte ujít tento jedinečný festival, kterého se zúčastní hiphopeři z více jak 30 zemí světa. Vstupenky zakoupíte přímo na místě v Tresor klubu.

Podívejte se, jak to na pražském festivalu The Legits Blast vypadalo minulý rok:

Zimní edice The Legits Blast
9.-11. března 2018
Praha, klub Tresor, Vinohradská 25
Facebook event
www.thelegitsblast.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *