Samurai shot oslavil druhý rok a nadělil si jako dárek novinku Samurai shot Masala Spicy

Přírodní energetický nápoj Samurai shot oslavil na počátku února své druhé narozeniny v pražském Famu klubu u příležitosti čínského Nového roku ve znamení zemského psa. K narozeninám si majitelé firmy Jaromír Horák a Martin Solnička nadělili novinku v podobě Samurai shot Masala Spicy – energetický drink, díky kterému si lze v domácím prostředí nebo baru připravit nejoblíbenější čaj Masala obsahující pestrou škálu koření. Nechyběl ani obří dort ve tvaru psí kosti na oslavu roku zemského psa.

Samurai shot party přivítala čínský nový rok ve znamení psa

V únoru 2018 proběhla v pražském Famu klubu oslava druhých narozenin stále oblíbenějšího energetického nápoje Samurai shot, který nabízí hned několik příchutí pro chuť i povzbuzení. Silný čajový extrakt, který lze míchat také do alko i nealko drinků, je k dostání v několika verzích, a zklamaní nemusejí být ani diabetici, kteří si mohou užít třeba Samurai shot Pure Dark nebo Bitter Green. Novinka Samurai Shot Masala uspokojí všechny milovníky této originální příchutě z Indie, kterou si lze vychutnat jako panáka nebo třeba s mlékem jako zahřívací nápoj.

Kmotr Marek Dědík si Masalu velmi pochvaloval
Kmotr Masaly Marek Dědík připíjel jak jinak – Masala spicy

Kmotrem novinky Masala spicy se stal novopečený otec a skvělý tanečník Marek Dědík, který energii potřebuje doslova nonstop. „Jsem ten typ člověka, který od rána do večera spaluje, a je jedno, jestli je to při tanci, přebalování plen mého syna nebo na výletu s rodinou. Všechno, co dělám, se snažím dělat s nasazením, vychutnávám si každou vteřinu života a k tomu potřebuju spoustu energie. Samurai shot je pro mě něco, co můžu pít i za volantem a rychle se nakopnout. Novinka Masala spicy je navíc velmi zajímavá, co se týče koření a výrazné chuti. Zkrátka energie není nikdy dost a já ji neustále obnovuju a hýčkám, abych nepropásnul ani vteřinu života,“ dodává Marek Dědík.

Mezi pozvanými hosty a gratulanty ovšem nechyběly ani další známé tváře, a to zejména Ivan Bartoš, předseda České pirátské strany, nebo Oto Klempíř a Michael Viktořík z hudební skupini J.A.R.

Martin Solnička a Jaromír Horák servírovali dort ve tvaru psí kostičky osobně
Dort ve znamení psí kosti v roce psa dle čínského kalendáře
Jaromír Horák v obležení krásných asistentek na party

„Existuje mnoho průzkumů, které vyvracejí zaběhnuté klišé, že do čajoven chodí zejména ortodoxní milovníci silných hořkých, ne doslazených čajů. Protože právě čaj Masala je nejoblíbenějším ze všech. I proto jsme se rozhodli pro Samurai shot Masala. Přicházíme s vysoce kvalitním čajovým extraktem se směsí koření jako kardamom, hřebíček, zázvor, anýz a samozřejmě černý čaj, který je lehce doslazen. Pít jej lze samostatně jako životabudič, nebo s teplým mlékem, jak známe nápoj z Indie. Krásně prohřeje tělo v chladných večerech,“ popisuje novinku z dílny Samurai shot Jaromír Horák.

Martin Solnička napravo při stylovém přípitku

„Samurai shot Masala spicy má velmi výraznou kořenitou chuť, ale podle dosavadních zkušeností, kdy hořké verze našich čajových extraktů zdaleka nepijí jen muži, ale naopak i velké procento žen, jsme přesvědčeni o úspěchu. Barmani pak ocení možnost připravit oblíbený teplý nápoj Masala velmi rychle právě díky našemu extraktu, kdy postačí jeden panák na dvě deci teplého mléka,“ upřesňuje Martin Solnička.

Masala spicy bude k dispozici od března 2018 u obchodních partnerů a v restauracích či barech.

Zdroj: www.samuraishot.czwww.cajomir.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.