Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zvířata

Nové kurzy pro štěňata, u „sedni“ a „lehni“ to nekončí, ale teprve začíná!

Každému čtyřnohému mazlíčkovi je třeba se řádně věnovat, o to více to platí, pokud máte doma štěňátko. Právě ve štěněčím věku je nejlepší psa naučit co nejvíce správným návykům, socializovat ho a dát mu tak dobré základy pro další rozvoj. Kromě hraní si se štěňátkem je určitě správným krokem již od jeho útlého věku navštěvovat výcvikové lekce a postupně štěně učit základům poslušnosti.

Je jasné, že mladý pes neudrží pozornost dlouho, a proto jsou v Pesoparku připravené další interaktivní „pomůcky“ ke cvičení a zábavě. Oplocený prostor k volnému puštění psa nebo psů pod řízeným dohledem cvičitele, kde si můžete zkoušet první přivolání bez vodítka, je samozřejmostí. Sportovně kynologické volnočasové centrum Pesopark Uhříněves se s vaší pomocí postará o to, aby váš pes byl vyrovnaný, poslušný a správně socializovaný.

V Pesoparku bude o vašeho pejska nadstandardně postaráno. S moderním zázemím a nově zakoupeným vybavením jsou zde možnosti téměř neomezené a nabízené aktivity velmi pestré. Od základní poslušnosti přes agility, obedience, klikr trénink, dog dancing, dogfriesbee až po treiball. Všechny tyto aktivity zaměstnávají tělo a hlavu psa a rozvíjí tak samotný vztah, důvěru a komunikaci mezi vámi. Na trénincích se můžete setkat s parkurovými překážkami na skoky,  houpačkou, áčkem či tunelem. Mezi nabízenými aktivitami Pesopark nezapomíná ani na psy typu bull, kterým se zde věnuje zkušený trenér Miroslav Tošnar. Pro tato plemena a jejich páníčky je zde připravena možnost zúčastnit se skoků na stěnu, přetahování se o peška nebo výcvik obran s figurantem.

Jednotlivé aktivity jsou vedeny zkušenými lektory, specialisty v oboru. V areálu také probíhají kurzy a přednášky  pro majitele psů. Můžete se zde například přihlásit na seminář s názvem „Odměny a tresty s Evou Štemberovou,“ pokud máte doma komplikovanějšího pejska můžete zavítat na seminář „Péče o psí hysterky“ nebo seznámit vašeho pejska s hospodářskými zvířaty na semináři „Socializace na hospodářská zvířata“. Nejnovějším seminářem je kurz o plošném a sutinovém vyhledávání s Jitkou Dědinovou a Láďou Pozdníčkem, kteří patří se svými úspěchy na světové úrovni mezi nejlepší. I další semináře jsou zacílené na komunikaci, například „Se svým psem teď a tady“ nebo „Průvodce psí komunikací s Evou Štemberovou“, která se specializuje mimo jiného i na problémové chování psů. V aktivitách má Pesopark připraven i příměstský tábor specializovaný na agility. Ceny jednotlivých kurzů jsou individuální.

Zdroj: www.pesopark.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *