Zasoutěžte si s námi o tajemství krásné pleti královny Kleopatry

SOUTĚŽ UKONČENA!!! Doplněk stravy Dermatin Orling vyhrávají Marcela N., Praha; Adéla P., Praha; Stella K., Kladno. GRATULUJEME!!

Krásná a zdravá pokožka je vizitkou každé ženy. Pleť ale dostává v zimě a během jarních přeháněk pořádně zabrat a tak je teď nejvyšší čas jí pomoci zregenerovat. Vraťte své pleti pružnost a krásu pomocí novinky na našem trhu, unikátního nápoje Dermatin. Soutěžte s námi a vyhrajte jeden ze tří balení nápojů!

To, že o pleť je třeba pečovat, věděla už egyptská královna Kleopatra. Svoji pověstnou krásu si udržovala tím, že každý den pila kobylí mléko, které je biologickým, regenerujícím a všeobecně posilujícím prostředkem. Je zdrojem látek vyživujících a chránících kůži. Jeho složení je velmi podobné složení lidského mateřského mléka. Kromě imunoglobulinů obsahuje kobylí mléko i další cenné proteiny mobilizující obranyschopnost organismu. Jeho užívání se projeví na kůži a pleti větší odolností vůči působení infekčních zárodků a chemických látek.

Kombinací tradičního léčebného použití kobylího mléka a nejnovějších poznatků prof. Milana Adama o účincích kolagenních peptidů vzniklo originální složení nového ochuceného nápoje v prášku DERMATIN Orling. Tento přípravek obsahuje látky, které příznivě ovlivňují metabolismus kůže, vyživují a regenerují pokožku zevnitř a potlačují zánětlivé procesy. Pleť zároveň hluboce hydratují a zlepšují její elasticitu.

Originální český doplněk stravy DERMATIN Orling je určený pro všechny typy pleti. Mastná pleť se užíváním stává čistší, méně se mastí. Po ukončení procesu čištění a hojení je kůže zdravá, čistá a hladká. Suchá pleť se naopak stává pružnější a bez pocitu svědění, a to díky podpoření mladých kolagenních řetězců, čímž se zvýší její hydratace. Přípravek dále obsahuje velké množství vitamínů, biotin, jód a zinek, který udržuje zdravou pokožku a pozitivně působí při lupénce.

Nový DERMATIN Orling ve formě nápoje v prášku s příchutí malin je k dostání za cenu 698,- Kč (balení 14 sáčků/denních dávek).

Soutěžní otázka: Kterou léčebnou látku výživa neobsahuje?
a) Syrovátku
b) Ostropestřec mariánský
c) Aloe vera

Nápovědu najdete na: www.orling.cz

Správné odpovědi zasílejte na email: soutez@tojesenzace.cz, předmět: Orling

Hrajeme do 17.3.2018. Vyhrává 200., 300. a 400. odpověď. Výherce informujeme emailem. Nezapomeňte uvést celé jméno a adresu, kam by měla být případná výhra zaslána. Přejeme hodně štěstí!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *