Dopřejte si vlasový detox s Natulique Volume Hairwash

Stejně jako naše tělo potřebuje na jaře odpočinek od těžké stravy, uvítají detox i naše vlasy. Časté střídání teplot, čepice, ale také helmy nedělají našim vlasům ani pokožce dobře. Ta bývá často vysušená, šupinatá a vlasy rozlítané, elektrizující a celkově takové nic moc. Dostaňme je snadno do formy s přírodním šamponem BIO kvality – NATULIQUE Volume Hairwash. Tento veganský kouzelník totiž silně detoxikuje vlasy i pokožku hlavy a odstraňuje nánosy silikonů a minerálních olejů z vlasů. V kombinaci s BIO kondicionérem NATULIQUE Volume Conditioner budou naše vlasy opět plné vitality a síly již po pár umytích. Samozřejmostí je naprostá absence chemie, certifikovaná BIO kvalita a také fakt, že oba přípravky mohou používat také vegani.

Rozlítané jemné vlasy, které se snadno lámou a působí neupraveně. Takový někdy máme pocit po zimním období, které dává vlasům i pokožce zabrat. Svěřme svou hřívu do přírodní péče NATULIQUE Volume Hairwash a můžeme se brzy radovat z bohaté kštice.

NATULIQUE Volume Hairwash totiž napomáhá látkové výměně na pokožce a efektivně ji zbavuje všech nánosů nečistot, od silikonů z různých stylingových přípravků, až po odumřelou kůži. Všechny složky použité při výrobě šamponu pocházejí z organických a ekologických rostlinných výtažků. Tento šampon dodává vlasům přirozený objem, aniž by je vysušoval. Díky pomerančovému oleji a oleji z olivových listů jsou vlasy i pokožka hlavy brzy opět zdravé a vitality. Šampon je vhodný zejména na jemné nebo rychle se mastící vlasy i pokožku. Jedná se o veganský produkt. NATULIQUE Volume Hairwash je k dostání například v těchto kadeřnických salonech  za cenu 250 ml = 590 Kč.

Báječným doplněním šamponu NATULIQUE Volume Hairwash je bio kondicionér NATULIQUE Volume Conditioner, který rovněž obsahuje ty nejkvalitnější a nejčistější ingredience jako je pomerančový olej, či olej z olivových listů. Kondicionér vlasy krásně hloubkově vyživí a dodá jim potřebnou hydrataci. NATULIQUE Volume Conditioner je k dostání například v těchto kadeřnických salonech  za cenu 250 ml = 690 Kč.

Na jaře dopřejte svým vlasům detox, který očistí nejen vlasy, ale také vlasovou pokožku, která je po zimě vysušená, může se loupat a trpí nedostatečným okysličením. NATULIQUE Volume Hairwash je skvělý detoxikační šampón, který napomáhá odstranit odumřelé buňky a vymývá i nánosy silikonů a minerálních olejů z vlasů. Po detoxu se vlasy méně mastí a vydrží po umytí čerstvé i několik dní. Organický výtažek z rozmarýnu také podporuje správnou činnost mazových žláz a přispívá tak k lepšímu růstu vlasů, také šampon velmi příjemně provoní. Dále je na jaře důležité myslet na hydrataci – po každém mytí je potřeba použít vhodný kondicionér. Zde skvěle poslouží proteinový Volume Conditioner, který doplní do jemných, zkřehlých vlasů potřebný stavební materiál a také ztracenou vlhkost – usnadní rozčesání, aniž by je příliš zatížil anebo zmastil. Doporučuji vyhnout se používání běžně dostupných olejů, jako jsou kokosový, slunečnicový, atd., které jsou pro vlasy příliš hutné na vstřebání. Filip Gregor, profesionální kadeřník, ambasador a distributor značky NATULIQUE v ČR

Zdroj: www.natulique.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *