Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Celebrity

Karel Gott odhalil vlastní hvězdu: Je to milník v mé kariéře, jásal

Jen málokomu z českých celebrit se podaří mít vlastní hvězdu na chodníku slávy! Karlu Gottovi se to povedlo. Hvězda s jeho jménem nyní přibyla v Hudebním divadle Karlín, které má na repertoáru muzikál stvořený z jeho hitů – Čas růží. Ten slaví rok od premiéry.

Na slavnostní odhalení dorazil mistr v dobré náladě s tím, že jde o milník v jeho kariéře. “Hvězda je od nepaměti velký symbol využívaný při různých okolnostech, ať to je šesticípá Davidova hvězda, anebo Betlémská hvězda, která ukazuje cestu, anebo slavné  hvězdy před čínským divadlem v Hollywoodu, kde jsou slavné filmové hvězdy, ke kterým jsem vždycky vzhlížel vzhůru,” prohlásil Gott.

“Dneska se zařadím mezi významné osobnosti, které tady jsou. Jsem tady velice pyšný, je to pro mě událost. Když jsem před 35 lety napsal a zpíval melodii, kterou otextoval Pavel Vrba a nazval Hvězda chodníků, netušil jsem, že to bude částečně i o mě. Hvězda chodníků je v tomto případě symbol cesty, která vedla k tomuto ocenění,” svěřil mistr.

Foto Jaroslav Hauer

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *