SOUTĚŽ: Vyhrajte balíček medových pomocníků!

SOUTĚŽ UKONČENA!!! Balíček medových pomocníků vyhrávají Renata V., Kladno; Irma H., Praha; Karel G., Brno; Jana M., Beroun a Václav K., Příbram. GRATULUJEME!!

Tekuté zlato, jak se včelím produktům říká, obsahuje více než 180 různých látek, příznivých pro zdraví a krásu. Mazali jím rány již ve starém Egyptě, královny si jej natíraly na tvář a do vlasů a přidávaly do koupelí. Síla tohoto přírodního prostředku je po tisíciletí vyzkoušená a můžete ji využít i dnes. Soutěžte s námi o 5 balíčků hojivého medového pohlazení rtům i pokožce celého těla s kosmetikou EVA.

Sladké pro krásu
Nečistoty, popraskaná pokožka, pupínky, křehké nehty, suché rty? Proti tomu všemu pomáhá zlatožlutý „všeuměl“. Med má jak zvlhčující, tak antibakteriální účinky.

Protivráskový krém
EVA Medový krém obsahuje pravý včelí med, který spolu s vitamíny a minerály, pozitivně ovlivňuje stav pokožky – aktivně působí proti vzniku vrásek, napíná pleť a zpevňuje ji. Navíc hojí drobné ranky na pokožce a viditelně zlepšuje vzhled pleti. Dobře se vstřebává a příjemně voní. Je možné ho používat jako denní i noční krém pro normální a smíšenou pleť. Krém je vhodný i jako  účinná regenerace zvrásněné
a suché pokožky rukou.

Chutné rty
EVA Medový balzám na rty není jen tak obyčejná pomáda, ale praktická tyčinka, která o rty pečuje a chrání je. Zvlhčuje rty, hojí praskliny a bolavé koutky úst a ulevuje také při všech stádiích oparu. Obsahuje totiž pravý včelí med!

Oba kosmetické výrobky jsou k dostání v lékárnách a prodejní síti COOP.

Soutěžní otázka: Kde zakoupíte tyto medové výrobky?
1) v hobbymarketu
2) v drogerii
3) v lékárně a prodejní síti COOP

Další informace naleznete na: https://www.prozdravi.cz/cyndicate/

Správné odpovědi zasílejte na email: soutez@tojesenzace.cz, předmět: Kosmetika Eva

Hrajeme do 31.3.2018. Vyhrává 200., 300., 400., 500. a 600 odpověď. Výherce informujeme emailem. Nezapomeňte uvést celé jméno a adresu, kam by měla být případná výhra zaslána. Přejeme hodně štěstí!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *