To je ale změna! Seriáloví krasavci Blažek, Matásek a Zach po deseti letech. Koukněte, jak jim to sluší!

Už v úterý 20. března startuje na Primě seriál Policajti z centra. V hlavních rolích tří detektivů se představí známí herci z primáckých seriálů Filip Blažek, Roman Zach a David Matásek. Seriál se natáčel více než před deseti lety, podívejte se, jak se za tu dobu trojice detektivů proměnila. Bez mužných vousů vypadají jako mladíčci.

Ústřední postavou seriálu je inspektor Tomáš Vlček (Filip Blažek), trochu zbrklý a impulzivní třicátník, kterého kvůli soustavným záletům vyhodila žena. Co o své roli prozradil?

„Je to splněný klučičí sen. Jako malí jsme si hráli na policajty a zloděje, a teď je to skoro doopravdy, a ještě nás za to platí (smích). Je to samozřejmě náročný, ale současně úžasný, že si díky herectví můžu vyzkoušet tolik profesí. Jen toho bylo v poslední době hodně, takže jsem utahanej. Ale mám práci, která mě baví a je pestrá, protože jsem měl možnost si za ty roky zahrát kromě televize taky na velkých i malých scénách předních pražských divadel. A to je super!“ směje se Blažek.

Blažkův kolega Carlos (Roman Zach) žije s jeho bývalou ženou Marikou a jeho synem Martinem, což je důvodem k neustálým sporům a vyostřené rivalitě mezi kolegy, zvláště když se Vlčkův syn zaplete sám do nezákonné činnosti. A to ne jednou.
Třetí v partě, David Matásek, právě exceluje na Primě v seriálu Polda. Role policisty ho moc baví. Kvůli roli Poldy jsem asi po patnácti letech odhodil kravatu, nechal si narůst vousy. Od různých nažehlených rozumbradů, které jsem hrál, jsem teď lehce testosteronový chlapík, který snad i smrdí,“ směje se Matásek.

Policajty z centra uvidíte poprvé v úterý 20. března ve 21.35 na Primě!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.