Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Ze života

Kinotip: Romantický film s názvem Den co den

Na začátku dubna uvede Forum Film na stříbrná plátna romantický film s názvem Den co den (Every day). Snímek vypráví příběh náctileté dívky Rhiannon, která se zamiluje do někoho, kdo se probouzí každý den v jiném těle a každý den žije život někoho jiného. S pocitem, že jsou si souzeni se den co den snaží najít jeden druhého, aniž by věděli, co nebo koho jim přinese příští den. Čím více se milují, tím více je těžší smířit se se skutečností, že jeden z nich každých 24 hodin je někým jiným. Nyní musí čelit nejtěžšímu rozhodnutí, které kdy museli udělat.

Jaké to je být každý den jinou osobou ve stejném věku, ale nikdy ne tou samou a i přesto být každý den zamilovaný do stejné dívky, uvidíte v kinech od 5. dubna.

Každý den se probudíte v jiném těle, každý den žijete život někoho jiného. A tak platí jedna jediná zásada – vyhněte se tomu, aby si někdo všiml, že na jeden den přebýváte v těle někoho jiného a nepleťte se do jeho života. Vše je v pořádku, až do rána, kdy se probudíte v těle Justina a zamilujete se do jeho přítelkyně Rhiannon.

Od toho okamžiku všechna pravidla, podle nichž jste až do teď žili, přestávají platit. Konečně se objevil někdo, s kým chcete být den co den. Filmové zpracování podle knižní předlohy, úspěšného bestselleru, Davida Levithana a scénáře Jesse Andrewse, se ujal Michael Sucsy, který již režijně pracoval na úspěšném filmu Navždy spolu.

V předních rolích se objeví Justice Smith, Maria Bello, Angourie Rice, Debby Ryan, Colin Ford a další.

K datu české premiéry vyjde u nakladatelství CooBoo i stejnojmenná kniha, bestseller od Davida Levithana, a to ve filmovém přebalu.

Zdroj: http://www.forumfilm.cz/pripravujeme/movie/show/every-day/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *