Úspěchobraní představí inspirativní mladé lidi do 30 let, a to už 4. dubna

Třetí ročník putovní konference Úspěchobraní proběhne 4. dubna 2018 v plzeňské Papírně. Mezi řečníky přivítá například mladou podnikatelku a propagátorku polymerové hmoty Lucii Štruncovou, reportéra a dokumentaristu Janka Rubeše nebo mistra světa v kickboxu Marka Svitka. Konferenci pořádá mladá česká značka motivačních diářů DOLLER.

Po úspěšných dvou ročnících, kdy se konference Úspěchobraní konala ve Zlíně a v Praze, zavítá toto inspirativní setkání s mladými úspěšnými lidmi do plzeňské Papírny. Mezi potvrzenými řečníky jsou v letošním roce například známý redaktor a dokumentarista Janek Rubeš, který za svůj investigativní pořad Praha vs. Prachy získal Křišťálovou lupu v kategorii Obsahové inspirace. Dalšími řečníky jsou devatenáctiletá česká podnikatelka a propagátorka polymerové hmoty Lucie Štruncová, jejíž nástroje na práci s polymery se prodávají po celém světě. Dále do Plzně zavítá mistr světa v kickboxu Marek Svitek nebo finalistka České Miss, modelka a zakladatelka nadačního fondu pro děti z dětského domova Veronika Kašáková.

Konference si klade za cíl představit mladé osobnosti do 30 let, které se živí tím, co je baví a jejichž práce má přesah. V rámci přednášek se účastníci dozvědí o jejich začátcích, inspiraci, zkušenostech i problémech, které řečníky během jejich kariéry potkaly. Hlavním smyslem Úspěchobraní je odbourat mýty, které ohledně úspěchu panují. Účastníci pak mohou s řečníky debatovat v uvolněné atmosféře. V minulosti na konferenci přednášeli například umělci Paulie Garand, Kazma, podnikatel Tomáš Čupr, bývalá marketingová ředitelka společnosti ZOOT Pavlína Louženská či paralympionik Jan Povýšil. Úspěchobraní 2018 se koná v plzeňské Papírně 4. dubna, pořadateli jsou podnikatelé Jiří Doležal a Jan Emler, kteří stojí za úspěšnou značkou inovativních českých motivačních diářů DOLLER.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.