Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zdraví

Posilněte si imunitu s přírodními doplňky stravy

Snažíme se zdravě jíst, dle možností hýbat, chodit včas spát. Přesto nás čas od času srazí na kolena nachlazení, úporná rýma, či se cítíme tak nějak bez energie. S přírodními doplňky stravy Novax Naturpharma můžeme tělu dodat látky, které přispívají k posilování imunity a zvyšování obranyschopnosti organismu. Tobolky IMUN-X může bez obav užívat celá rodina včetně dětí od tří let. Pro prcky, které si ještě nevědí rady s polykáním tobolek je tu dětská cucavá varianta IMUNÍK. Dalším bezvadným posilovačem imunity pro velké i malé je přípravek KOLOSTRUM KOZÍ, které přirozenou formou pomůže aktivovat obranyschopnost našeho organismu a ochránit nás před viry a bakteriemi. Všechny doplňky stravy Vám dojdou na vaši adresu již do dvou dnů a navíc s příjemným bonusem, poštovným zdarma!

 

Žijeme v době, která je až nehezky rychlá. Máme na bedrech spoustu povinností, a jakmile nám není úplně dobře, nastává stres, jak vše zvládneme. S přírodními doplňky stravy NOVAX Naturpharma můžeme podobným situacím snadno předcházet. V období chřipek, či zvýšených nachlazení zkrátka nasadíme „pomocníky“, kteří dodají našemu tělu vše potřebné a „nakopnou“ náš organismus. Na zvýšení imunity můžeme využít toto trio:

IMUN-X – přírodní přípravek pro děti i dospělé s betaglukany. Oceníme ho v situacích, kdy nás oslabují vleklá nachlazení, máme oslabený organismus, cítíme se často unavení a nemoci se nám vracejí. Obsahuje deset aktivních složek, které mají významný vliv na imunitu, vitalitu a celkovou obranyschopnost organismu. Třapatka Nachová (Echinacea) je známá pro své protizánětlivé schopnosti, je velmi účinná proti chřipce a nachlazení. Kvasničný Betaglukan aktivuje imunitní systém, a pomáhá při častých infekčních onemocněních. Další složkou IMUN-X je vitamín C, který přispívá k ochraně buněk, vitamín D, železo, které přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu, vitamín B12, B6, riboflavin, vitamín E a zinek. K dostání za cenu – 60 tobolek – 449 Kč.

 

IMUNÍK – přírodní cucavé tabletky s příchutí černého rybízu s vysokým obsahem betaglukanů, vitamínů a riboflavinu. Posiluje obranyschopnost dětského organismu a zvyšuje vitalitu dětí. Ideální přípravek pro prevenci vleklých chřipek a nachlazení, při celkovém oslabení či zvýšené únavě dětí. Kromě betaglukanů, které aktivují imunitní systém, obsahuje také vitamín D, který přispívá k normální funkci imunitního systému a také je potřebný pro zdravý růst a vývin kostí u dětí. Vitamín C zvyšuje mimo jiné obranyschopnost a vitamín B12, riboflavin a zinek podporují imunitní systém. Vitamín B6 snižuje únavu a vitamín E přispívá k ochraně buněk. K dostání za cenu – 60 tabletek – 449 Kč.

 

KOLOSTRUM KOZÍ – tento doplněk představuje přírodní cestu k silné imunitě. 100% kozí kolostrum je vhodné pro děti i dospělé a kromě posilování imunity také urychluje regeneraci sil a celkově posiluje organismus. Řadí se mezi vůbec nejkvalitnější české produkty z kozího kolostra, mlezivo se vykupováno od českých a slovenských malochovatelů. Kolostrum obsažené v tobolkách je nadojeno nejpozději do 12 hodin od porodu, díky čemuž si zachovává maximum cenných látek. Kůzlata se totiž rodí zcela bez imunity a právě kolostrum je plně ochrání. V přípravku jsou obsaženy tyto látky imunoglobuliny, laktoferiny, které jsou považovány za nejúčinnější přírodní stimulanty imunitního systému. Dále jsou v tobolce cytokiny, interferony a interleukiny či přírodní růstové faktory, které dokážou regenerovat buňky. Koenzym Q10 zpomaluje stárnutí buněk a v kolostru samozřejmě nechybí také vitamíny, konkrétně jsou to: Vitamín A, B1, B2, B6, B12, C, D, E. Zázračné složení uzavírá kyselina listová. K dostání za cenu – 60 tobolek – 1.199 Kč.

Novax Naturpharma je ryze česká společnost, která své doplňky stravy nenechává dovážet ze zahraničí, ale sama je vyvíjí s týmem odborníků tak, aby co nejvíce vyhovovali české populaci. Před uvedením kteréhokoliv doplňku stravy na trh, jsou přípravky podrobeny řadě testování, ať již laboratornímu (k ujištění absence těžkých kovů, plísní a dalších nežádoucích látek), či zkoušení přípravku na skupině osob, díky nimž se zjistí, zda je doplněk skutečně účinný. Na český trh jsou uváděny jen takové přípravky, které všemi testy a zkouškami prošly. Zákazníci tak mají 100% garanci, že každá tobolka je nejen účinná, ale také neobsahuje žádné nežádoucí látky. Všechny doplňky jsou vyráběny na území ČR v certifikovaném výrobním prostoru. Protože si Novax Naturpharma potrpí na vysokou kvalitu, jsou navíc všechny doplňky stravy certifikovány u Státního zdravotního ústavu. U přípravků firmy Novax Naturpharma si zákazník může být opravdu jistý, že se mu do rukou dostal kvalitní doplněk stravy, kde je každá tobolka naplněná přírodními složkami a dělá přesně to, co je slíbeno na obale.

Zdroj: www.novaxshop.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *