Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zdraví

Užijte si dokonalé anti-aging ošetření Supreme Jeuness pro dokonalé oživení pleti

Krátké a studené dny jsou s příchodem jara pomalu za námi a konečně nastává ten správný čas, vdechnout opět život nejen unaveným vlasům a suché pokožce těla, ale především pleti, která si během zimy vytrpěla své. Zapomeňte už na chladné období, kdy tváře vysušoval mráz a vítr, a dopřejte pleti pořádnou dávku péče nejen k jejímu celkovému zotavení, ale také k přirozenému omlazení.

Ve Spa&Wellness Aquapalace Praha si nyní můžete dopřát luxusní zážitek z 90ti minutového anti-aging ošetření. Procedura Supreme Jeunesse redukuje současně veškeré vrásky, dokonale hydratuje a revitalizuje unavenou, povadlou i suchou pleť, a navíc zesvětluje pigmentové skvrny. Příjemná procedura, při níž je používána luxusní francouzská kosmetika značky Payot, vám vdechne do tváře znovu mladistvý vzhled, aniž byste museli podstoupit bolestivé botoxové injekce.

Navíc se při zakoupení ošetření Supreme Jeuness v dubnu můžete těšit na Balzám na zvětšení objemu rtu Payot za zvýhodněnou cenu.

Proceduru můžete zakoupit zde. Cena je 2.690 Kč/90 min

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *