Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Celebrity

Nela Boudová vstupuje do Modrého kódu: Prodělala vážnou nemoc a žije v sektě!

Pro někoho může být prostředí nemocnice depresivní, ne tak pro herečku Nelu Boudovou, která se stává novou posilou oblíbeného seriálu televize Prima Modrý kód. I když lékaře a nemocnice v osobním životě nevyhledává, seriálový urgent bere jako každé jiné herecké prostředí, kde se není čeho bát. Zda tomu tak skutečně bude, uvidíte už ve středu 4. dubna ve 20.15 na Primě.

„Samozřejmě se doktorům vyhýbám, asi jako každý člověk, takže mi nemocnice tak blízké nejsou, ale přiznám se, že tu seriálovou nevnímám jako nemocniční prostředí, ale jako hereckou práci, jako pohádku pro dospělé,“
svěřila se oblíbená herečka hned na začátku svého působení v Modrém kódu. A co o své roli prozradila? „Bára má něco odžito, má za sebou ne úplně pěknou minulost. Prodělala vážnou chorobu a žije ve společenství nebo sektě, která se časem ukáže jako ne správná, a šéf té sekty ne tak čestný, jak se zdál. Potom nastoupí jako laborantka do rubavské nemocnice.“


Postava Báry v podání Nely Boudové se stane pevnou součástí dění v Rubavě. Herečka proto trochu poodhalila i něco víc ze scénáře, ze kterého se dozvěděla, že bude mít i společnou dějovou linku s doktorem Rasputinem alias Romanem Zachem. „Bára ho prý zaujme, protože je tak moudrá,“ směje se Nela Boudová, víc ale neprozrazuje. „Jak se to bude vyvíjet dál, to zatím nevím.“ Hraní s jedním z nejvyšších českých herců prý ale má svá specifika dané jeho výškou. Co je na tom pravdy? „Myslím, že mi to říkala Sabina Laurinová, že člověk aspoň nemá kruhy pod očima, protože má pořád bradu nahoře. Ale jinak se mi s ním samozřejmě hraje moc dobře, protože je to příjemný kolega,“ mluví Nela s úsměvem o výhodách společných scén s kolegou, jehož výška činí více než dva metry.

Sledujte Modrý kód každé pondělí a středu ve 20.15 na Primě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *