Nová kolekce KENDALL + KYLIE exkluzivně v obchodech FOREVER 21

Od 12. dubna bude ve vybraných obchodech FOREVER 21 v devíti zemích Evropy k dispozici exkluzivní kolekce KENDALL + KYLIE pro FOREVER 21.

Móda má měnit každodenní život v něco mimořádného, tak jako to v 57 zemích po celém světě dělá značka pro mladé z Los Angeles FOREVER 21. Její prodejny jsou místem těch nejstylovějších outfitů.

FOREVER 21 vyvolává vlnu nadšení mezi svými fanoušky a přináší do svých obchodů ve vybraných evropských zemích nejžhavější, světově proslulou značku: kolekci KENDALL + KYLIE, milovanou řadu oblečení a doplňků s miliony příznivců, autorsky podepsanou a opečetěnou těmi nejvlivnějšími módními sestrami současnosti.

Popkulturní fenomén a ikony stylu Kendall a Kylie vnesly do kolekce to nejlepší ze svého osobitého stylu. Sofistikované, klasické a ženské střihy jsou pod dohledem Kendall elegantní a moderní, zatímco Kylie přináší rozmanitou originalitu a hravost, pro kterou ji zná celý svět.

Od 12. dubna mohou návštěvníci prodejen FOREVER 21 získat svůj vlastní KENDALL + KYLIE outfit a vybrat si z mnoha trendy stylů i klasických střihů. V kolekci nechybí základní oděvy navržené tak, aby seděly a lichotily každé postavě, oblečení vhodné na večírky pro milovníky městské módy, upnuté šaty na tělo, sportovní podprsenky, bombery či šaty ze síťoviny, to vše jsou pohodlné, a přesto výjimečné módní kousky, které pozvednou váš vzhled! Ceny jednotlivých kousků kolekce se pohybují od 249 Kč do 1499 Kč.

Uvedení kolekce KENDALL + KYLIE pro FOREVER 21 nemohlo proběhnout tiše bez povšimnutí: FOREVER 21 způsobil rozruch digitální kampaní nazvanou „Hádej, kdo přichází?“, skrze kterou FOREVER 21 vyzval své příznivce, aby uhádli jméno slavné značky, která se objeví na pultech jejích prodejen. Aktivace probíhala v 9 zemích, kde si získala desítky tisíc účastníků.

Exkluzivní kolekce KENDALL + KYLIE pro FOREVER 21 se na prodejnách objeví 12. dubna v 10 hodin.

* Kolekce bude k dostání exkluzivně v prodejnách FOREVER 21 v Bulharsku, na Kypru, v České republice, Řecku, Polsku, Portugalsku, Rumunsku, ve Španělsku a na Slovensku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *