Nechte se inspirovat Tokiem s novou trendovou edicí essence “happy kawaii”

Neonová světla, pastelové obchody a roztomilé kawaii jídlo – vítejte v Tokiu! V nové essence trendové edici “happy kawaii”, je vše o japonské metropoli, která je proslulá svým roztomilým a bláznivým světem, od poloviny dubna do poloviny května 2018.

Inovativní kosmetické výrobky se sladkým designem na obalech jsou prezentovány v typickém kawaii stylu. Limitované produkty zaručují dobrou náladu a zajišťují roztomilý nádech pro nehty a make-up.

Ponožky
Super roztomilé ponožky s módním designem, který bude vidět dokonce i když si obuješ boty! Vyrobeno z lehkého a příjemného materiálu. Jedna velikost, která sedí všem. Cena: 89,90 Kč*.

Barevná křída na vlasy
Zvýrazni konečky svých vlasů nebo celé prameny barevnou křídou na vlasy. Díky kleštičkám je aplikace snadná a rychlá. Barvu smyješ jednoduše šamponem. Cena: 120 Kč*.

Pilník na nehty 4-way
Unikátní a roztomilý pilník na nehty ve tvaru krabice mléka. Nyní můžeš vytvořit nehty snů ve čtyřech jednoduchých krocích. Cena: 44,90 Kč*.

Nálepky na nehty a obličej
Tyto samolepky můžeš použít na zdokonalení svých nehtů i make-upu. Krásné kawaii obrázky budou tvou dávkou roztomilosti a vykouzlí úsměv na tváři. Cena: 54,90 Kč*.

Ozdoby na nehty 3D
Různobarevné ozdoby připomínající tvoje oblíbené donuty nebo roztomilé kawaii jídlo jistě osladí všechny nehty. 3D ozdoby na nehty dodají tvé manikúře roztomilý vzhled! Jednoduše nanes na ještě vlhký lak na nehty, nech zaschnout a potom zafixuj vrchní vrstvou. Cena: 44,90 Kč*.

Paletka očních stínů
Dvě rozjasňující barvy a čtyři odstíny očních stínů s různými efekty vytvářejí jedinečné kouřové líčení očí. Hedvábná textura se snadno aplikuje i mísí. Roztomilý koblihový design ti navíc vykouzlí dobrou náladu. Cena: 130 Kč*.

Tvářenka colour changing
“Sladkých tváří” snadno dosáhneš zelenou barvou, která se změní na růžovou, jakmile se dotkne tváře. Cena: 84,90 Kč*.

Odličovač na rty
Uvnitř super roztomilého balení v podobě krabice mléka, se skrývá odličovač rtěnky s inovativní strukturou! Používá se s vodou a bavlněným tamponem a odstraní ze rtů každou rtěnku bez toho, aby rty vysušil. Cena: 74,90 Kč*.

Lak na nehty
Tři laky na nehty v pastelových odstínech s vysokým krytím a zářivými i třpytivými efekty zajišťují nádherné, pestré nehty. Unikátní balení ve tvaru zmrzliny si okamžitě zamiluješ! Cena: 44,90 Kč*.

* doporučená prodejní cena

 

Zdroj: www.essence.eu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.