Change it! Bree aneb když doplňky jsou základ šatníku!

Značka ručně šitých a s láskou vyráběných tašek BREE představuje originální nové popruhy rozličných barev a stylů, kterými každý den svůj outfit proměníte v nezaměnitelný skvost.

Toužíte být každý den jiná? Chcete, aby jiní obdivovali Váš styl? Milujete kvalitu, ale chcete vyjádřit i svoji osobnost? Právě pro Vás jsou tu vyměnitelné ramenní popruhy Change it! s karabinkami, jak pro odvážné akcenty výjimečných dní, tak decentní styl v klasickém duchu. V provedení kožené, vzorované, textilní, i vícebarevné, kde nechybějí sezónní barvy jako cihlová, whisky a zebra massai red ani sezónní vzory. Zamilujete si ale jedinečný Rose Teddy Fur s barvou i texturou měkoučkého plyšového medvídka a tónem něžné cukrové vaty. Odráží nejen posedlost žádanými růžovými parfémy, ale s nezaměnitelným vtipem a stylem vyjadřuje nároky mladé generace. Aby móda byla eklektická, zábavná a svá. Užijte si tak i Vy na vlně této hravé módy. Change it Fur je k dostání také v šedé variantě.

Doplňky jsou pilířem šatníku. A co doplňky doplňků? Change it! vytvoří z Vaší tašky něco jedinečného. Vyměnitelné ramenní popruhy BREE Change it! s dvěma karabinkami dodají Vaší kabelce akcent, podtrhnou osobní styl či odrazí aktuální sezónu. Nejen svěží barvy tohoto působivého doplňku promění každou tašku BREE v nezaměnitelný kus.

Značková prodejna :  2.patro, OD Kotva, Nám. Republiky 8, Praha 1

Zdroj: www.bree.cz, Facebook BREE CZ, Instagram nebo blog

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *