Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CestováníZábava

Freeridefest 2018: Slunce, teplo, prašánek a večerní divočina

Letošní Freeridefest v Hochfügenu ve znamení osmdesátek se díky krásnému počasí, skvělým sněhovým podmínkám a obdivuhodnému nasazení účastníků při shánění outfitů parádně vydařil.

A čím se vlastně osmdesátky vyznačovaly? Šponovkami a kombinézami v zářivých barvách, lyžemi bez radiusu a pravděpodobně i uvolněnými mravy. Každopádně večerní party byly plné zvedaček z Hříšňáku, tancování na stole, kalilo se až do rána a Jägermeister tekl proudem.

I letos ale šlo samozřejmě hlavně o program na svahu, který byl plný workshopů a testování lyží i splitboardů. Zájemci mohli nakouknout pod pokličku lavinové problematice, vyzkoušet si freeride, skialp nebo freestyle na lyžích i na prkně a nebo třeba ochutnat i neprávem zapomenutou disciplínu jako je balet na lyžích.

Opět proběhl freeridový závod, který měl letos pro muže jedinou podmínku – mohli jet pouze na dlouhých rovných lyžích. Porvali se s tím opravdu statečně a bylo až neuvěřitelné, jaké triky na nich někteří zvládli předvést.

U žen šlo zejména o estetický dojem a o doladění osmdesátkového stylu do co největšího detailu. Byla to opět pastva pro oko a řada pamětníků při tomto pohledu musela zamáčknout slzu. Ty obtažené modely prostě měly něco do sebe.

No a jak to bylo s hlavní hvězdou Freeridefestu? Rudi Garmischt – ústřední postava filmu Hot dog the movie, který byl pro letošní ročník velkou inspirací, byl nakonec rozpoznatelný v mnoha účastnících.

Takže přesně nevíme, který byl ten pravý, ale věříme, že si festival užil, tak jak to umí jen on…

Zdroj: Freeridefest

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *