Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Celebrity

Poznáte ho? Lamač ženských srdcí Miroslav Šimůnek se nechal zarůst. Víme proč!

Moderátor primáckého Top Staru Miroslav Šimůnek všechny překvapil, když se vytasil s velkým knírem a bradkou. V televizi ho zatím takhle nikdo nikdy neviděl. Šimůnek se nechal zarůst v průběhu kostýmových zkoušek pro novou filmovou pohádku „Když draka bolí hlava“, kde místo prince bude hrát rovnou krále. Neváhal prý ani minutu. „Pro spolupráci jsem byl osloven producentem Petrem Šiškou. Po rolích pohádkových princů mi byla nabídnuta role krále, neváhal jsem a nabídku přijal,“ prozradil Šimůnek.

Mohutný opasek, zlatý řetěz a historický kostým s přiléhavými kalhoty se užíval. „Kostýmy mě nadchly a po zkouškách se už na natáčení opravdu těším. Budu sekundovat mé ženě královně Elišce, kterou hraje Kateřina Brožová, takže se rozhodně máte na co těšit,“ směje se. Pohádka má mít premiéru letos v říjnu a prý si musí kvůli roli nechat trochu narůst i vlasy. Tak uvidíme, jak se bude před kamerou v Top Staru postupně měnit.

Foto FTV Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *