Prázdniny plné her, sportu a zábavy? Na Letním campu v Aquapalace Praha zažijí děti plno dobrodružství!

Aquapalace Praha si přichystalo na letní prázdniny již druhý ročník dětského příměstského tábora s výukou plavání. V červenci a v srpnu proběhne celkem 5 pětidenních turnusů, kde bude připraven pestrý program pro děti od rána až do večera.

Letní camp je určený pro děti od 8 do 14 let. Po celou jeho dobu se dětem budou věnovat profesionální trenéři, kteří jim připraví nezapomenutelný program na celý den. Těšit se tak mohou na výuku všech plaveckých způsobů, bláznivou jízdu na toboganech, dovádění v Paláci vlnobití a další sportovní aktivity. “Děti se navíc hravou a zábavnou formou dozvědí, jak postupovat při poskytování první pomoci a budou seznámeny se zásadami bezpečného pohybu u vody nebo se základy zdravé výživy,” říká Michal Červinka, který v Aquapalace Praha pořádá plavecké kurzy.

Každý turnus poběží pět dnů, a to od pondělí do pátku, vždy od 7:30 ráno do 17:30 odpoledne. Po skončení denního programu campu však budou moci zůstat v hlídaném dětském koutku až do 20 hodin. “Rodiče mají jistotu, že budou jejich ratolesti po celý den v akvaparku pod odborným dohledem a zažijí spoustu zábavy s novými kamarády. Celodenní program kurzu ocení především rodiče, kteří jsou i během letních prázdnin v práci a nemohou se dětem naplno věnovat,” říká Michal Červinka.

Zajištěno je stravování v restauraci Athena Grill přímo v komplexu a pitný režim během celého dne. Cena jednoho turnusu je 4500,- Kč.

Online přihláška a podrobné informace jsou k dispozici na stránkách: http://www.aquapalace.cz/vodni-svet/kurzy/letni-camp .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.