Vychutnejte si snídani v La Loca a proměňte svůj start dne v nevšední zážitek

Těšíte se na dovolenou, kde si denně užíváte bohaté hotelové snídaně? Nemusíte čekat až do léta, štědrou snídaní plnou chutí si můžete vychutnat během celého roku. Navštivte restauraci La Loca, jež se nachází v budově Hotelu Mosaic House v Praze 2 a proměňte svůj start dne v nevšední zážitek.

Provozovna nabízí denně snídaňové menu, kde si každý vybere to své. Za paušální cenu navíc můžete sníst, kolik chcete. La Loca se vyznačuje tzv. crossover kuchyní, která propojuje pokrmy různých regionů. České suroviny jsou zde doplněny chutěmi ze Středozemí a Blízkého východu. Produkty jsou odebírány nejen od lokálních dodavatelů, ale také například italských pěstitelů.

Vychutnat si tak můžete naprostou klasiku, jako je čerstvé pečivo s vybranými sýry a šunkami nebo třeba marmeládou. Zastánci sladké snídaně mohou také zvolit jogurty, müsli s ořechy, nadýchané croissanty či tradiční české domácí koláče. V nabídce také naleznete polévky, čerstvé ovoce a zeleninu a tipem šéfkuchaře Radima Gerlicha je izraelská šakšuka. Pod tímto exotickým názvem se ukrývá chutný zeleninový pokrm, jehož základem jsou rajčata, papriky, vejce a mix bylinek. Toto lehké, ale zároveň výživné jídlo vám spolehlivě dodá energii do každého nového dne. Součástí snídaně je také neomezené množství nápojů v podobě čerstvých džusů, luxusních čajů Eilles či vybrané kávy.
Snídaňové menu je pro vás připraveno každý všední den od 7 do 10:30 hod. a o víkendech od 7:30 do 12 hod.

 Snídaňové menu
Výběr čerstvého ovoce a zeleniny. ∙ Kombinace masa, šunky a salámu. ∙ Mléčné výrobky. jogurt, mléko, různé druhy sýrů ∙ Čerstvý chléb a pečivo. ∙ Ořechy a müsli. ∙ Džem, marmeláda, med. ∙ České tradiční domácí koláče. ∙ Exotické jídlo jako šakšuka. ∙ Polévka a tofu. ∙ Káva, čaj, džus v ceně.Cena: 235 CZK

Nad rámec snídaňového menu se mohou zákazníci osvěžit domácí zmrzlinou z dílny Crème de la Crème. Tuto italskou pochoutku od zmrzlináře Honzy Hochsteigera si v La Loca můžete každý měsíc vyzkoušet v jiných příchutích. Aktuálně lze vybírat z druhů jako je slaný arašíd, granátové jablko, šafrán či sorbety rebarbora a prosecco s pomerančem. Vychutnat si ji můžete stejně jako snídani v útulných prostorách restaurace nebo na jejich terase, jež je otevřena každý den od 11 do 22 hod.

Foto: La Loca

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *