Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Griluje se 400 kilový býk! Již tuto sobotu 21. 4. na dvoře pivovaru Staropramen

Unikátní prostor dvoru pivovaru Staropramen se přemění v sobotu 21.dubna od 10 hodin na obří grilovací zónu s více jak 70 grily. A bude to stát za to!

Pro návštěvníky bude připravena ochutnávka argentinského způsobu grilování – asado, mexické trhané vepřové, japonské yakatori, gruzínské šašliky, steaky z tuňáka či vietnamská buncha. Nebudou chybět ani burgery, BBQ nebo selátko na rožni. Pečeme celého bejka! Na obřím grilu se bude otáčet více jak 400 kg vážící býk, ze kterého se připraví více jak 700 porcí šťavnatého hovězího masa. Nenechte si ujít tento neobyčejný zážitek a buďte u toho. Sládkové z pivovaru uvařili pro tuto příležitost pivo, které se nejkratší možnou cestou dostane rovnou k čepu. Dále budete moci ochutnat pivní speciály typu Ale nebo Ipa, mexické nebo belgické pivo. Masa budete moci párovat také s vínem, případně ciderem. Přijďte do pivovaru načerpat inspiraci pro vaše letní grilování.

Kde: dvůr pivovaru Staropramen, Praha 5 – Smíchov
Kdy: 21.4.2018 – od 10:00 do 19:00
Za kolik: 50,- Kč (děti do 12let a držitelé průkazu ZTP – zdarma)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *