Ilona Csáková křtila nové album. Podpořit ji přišla Bára Basiková i její muž. Je to pořád ona?

V pondělí 16. dubna 2018 pokřtila zpěvačka Ilona Csáková za účasti Anety Stolzové, kapelníka Golden Big Bandu Prague Petra Soviče, Martina Pošty a hlavně svého manžela Radka Voneše své aktuální album Pořád jsem to já, které vyšlo 6. dubna 2018 u Supraphonu. Stalo se tak v kavárně DRBárna  Divadla Radka Brzobohatého.

Kamarádku přišla podpořit i kolegyně Bára Basiková, ale i fotografka Lenka Hatašová, která s citem nafotila fotoset, jenž skvěle dokresluje novou část kariéry zpěvačky s tajemným altem a charismatickým vystupováním.

Výrazným aspektem alba Pořád jsem to já je skvělý zvuk, který je výsledkem velkorysého způsobu nahrávání. Během něj dostaly zásadní prostor „živé“ nástroje společně s velkým hudebním tělesem a vzniklo tak skutečně povedené swingové album.

Nový zvukový kabát dostaly písně z Iloniny hitové éry, například skladby Proč mě nikdo nemá rád, Tornero, Pink, a nebo Malý vůz. Ilona celé album natočila za podpory výtečného big bandu, přičemž spojila své síly s nejmladším zpívajícím kapelníkem Petrem Sovičem.

Kromě již zmíněných ověřených hitů naleznou posluchači na novince i písně, které složili Ondřej G. Brzobohatý, Jiří Škorpík, Augustin Bernard, Patricie nebo skladby, které fanoušek v podání Ilony ještě nezná. Jedním z nich je i úplná novinka – duet s Karlem Gottem nazvaný Pláč (Crying).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.