Ochutnejte kávové novinky a užijte si měsíc lásky se Starbucks

Jaro je v plném proudu a přináší s sebou i tradici prvomájového polibku. Dívku, která dostane na prvního máje pusu pod rozkvetlou třešní, čeká rok plný lásky. Oslavte začátek měsíce zamilovaných piknikem a popíjením osvěžující ledové kávy. Možná se pak dostaví i vytoužený polibek.

Využít krásné jarní počasí k posezení pod širým nebem se přímo nabízí. Pozvěte svou drahou polovičku na příjemný piknik, připravte drobné občerstvení a užijte si spolu hřejivé sluneční paprsky. Občerstvení doplňte třeba osvěžujícím kávovým nápojem. Připravte si v pohodlí domova kávu z kapslí Starbucks nebo nejlepších zrnek arabiky – ideální volbou na přípravu ledové kávy je směs Kenya, charakteristická výraznou chutí s tóny citrusů. Kávu nechte pár hodin v chladničce a následně do ní přilijte džus z pomerančů nebo grapefruitů, ještě lepší bude čerstvá citrusová šťáva a plátky ovoce. Tento lahodný kávový nápoj překvapí svou svěží chutí a probere vás dávkou kofeinu – možná i ke zmiňovanému prvomájovému polibku. Pro zdůraznění jarní atmosféry si kávu můžete přinést v jednom z veselých tumblerů. Užijte si měsíc lásky se Starbucks.

Tip redakce:
Jednou z nejvzdálenějších zemí světa, z níž pocházejí výjimečné exotické druhy kávy s jedinečným chuťovým profilem, je Papua Nová Guinea. Nachází se 150 km severně od australského pobřeží a většina kávové produkce se tu pěstuje ve výšce 1300 až 1900 metrů nad mořem. Právě značná nadmořská výška a bohatá sopečná půda nabízejí ideální podmínky pro pěstování kávy. Výsledkem je naše vynikající arabika Papua New Guinea Highlands s unikátní chutí šťavnatého ovoce a bylinek. Tuto zrnkovou kávu si vychutnáte jak v podobě espressa, tak v podobě french pressu nebo překapávané kávy. Její chuť pak naplno rozvinete v kombinaci s hořkou čokoládou či plísňovým sýrem.

Zdroj: Starbucks

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.