Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Celebrity

Zpěvák Peter Paul Pačut dobil Las Vegas a se stal Hlasem roku 2018

Obrovský úspěch ve Spojených státech dosáhl zpěvák z východního Slovenska Peter Paul Pačut. V sobotu 7. dubna 2018 převzal ocenění „Male Vocalist of The Year 2018“ v galaprogramu Producers Choice Honors v Las Vegas. Producers Choice Honors Las Vegas organizuje zakladatel L.A.Music Awards a člen Hollywood FAME Society Al Bowman, v minulosti známý například mnohaletou spoluprací s Michaelem Jacksonem nebo Whitney Houston.

Organizátory Producents Choice Honors na Petra Paula upozornil hudební producent Marko Rybka, který v roce 2016 získal ocenění v Rock Godz Hall Of Fame Las Vegas a Hollywood Fame Award v Los Angeles a v roce 2018 také převezme ocenění Producers Choice Honors v Las Vegas.

Peter Paul je československému publiku dobře známý. Už 27 let si totiž buduje image zpěváka, který úplně přesně dokáže zazpívat písně Freddieho Mercuryho, bývalého lídra legendární kapely Queen. Se svým programem vystupoval skoro ve všech zemích Evropy a na více místech v USA. V Holandsku například před 50 tisícovým publikem, ve Francii otevíral dny města Nice nebo v Monaku vystupoval na privátní akci mistra světa F1 Davida Coultharda.

Producers Choice Honors ocení Peterův výjimečný hlasový projev cenou Vokál Roku 2018. Cenu „Male Vocalist Of The Year 2018“ mu v Hard Rock Cafe Las Vegas předá Al Bowman, v americkém showbusinessu známý pod přezdívkou Mr. Hollywood. „Velmi si tohoto ocenění vážím, je to až neuvěřitelné, že budu nyní stát na jednom z nejznámějších pódií světového showbusinessu. Je to nejvýznamnější ocenění, které jsem dostal jako zpěvák za dobu celé mojí mnohaleté kariéry,“ poděkoval za nominaci Producers Choice Honors Peter Paul v Las Vegas.

Zdroj: https://www.instagram.com/peter.paul.singer/, foto archiv PP Pačuta

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *