Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Sport

Olympionička Veronika Kozelská Fenclová bude poprvé po mateřské dovolené závodit!

Tradiční jarní M.B.Keramika Pálavská regata – největší závod olympijských tříd na našem území – se pojede během prodlouženého víkendu 28.–30. 4. na Nových Mlýnech. Pro třídu Laser Radial bude opět mezinárodním mistrovstvím České republiky, třídy Laser Standard, Evropa a Finn pojedou Český pohár. Předpověď slibuje zejména na neděli nádherné jachtařské počasí – slunečno a silný vítr.

Přihlášeno je celkem 130 závodníků, z toho 42 ve třídě Laser Radial, v níž bude po mateřské pauze poprvé závodit také Veronika Kozelská Fenclová. Je to teprve osm měsíců, co porodila dceru Ester, má ještě pětiletého syna Matyáše. Vrací se do reprezentačního týmu a pokusí se o kvalifikaci na olympiádu v Tokiu. Na startu budou i další naši reprezentanti Martina Bezděková, Štěpán Novotný, Jakub Halouzka, Vítězslav Moučka nebo Benjamín Přikryl.

Přijeďte se na Nové Mlýny do Pavlova podívat, pro zástupce médií budou k dispozici čluny, takže si můžete jachtaře natočit nebo nafotit přímo v akci.

Zdroj: www.palavska.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *