Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityJídlo a pití

Doctor PP a Magor ze Tří sester jedou ve stylu champagne s ambasadorkou Andreou Verešovou!

Kdo by neznal hudební produkce Doctora PP a Magora ze Tří sester… Co ale víme o jejich dalších, neméně zajímavých aktivitách? Že mají všestranný smysl pro umění, požitky všeho druhu jako například cestování, gastronomii anebo kvalitní víno, to už je známo jen jejich přátelům. A právě všechny tyto záliby si naplno užili při své nedávné cestě do francouzské oblasti Champagne, kam vyrazili na pozvání svých přátel, špičkových francouzských vinařů.

“Společně s Tomášem Magorem Doležalem máme firmu dovážející na náš trh velmi kvalitní champagne, takže cesty do Francie jsou pro nás jakousi nezbytností”, uvedl Petr Pečený alias Doctor PP a dodává: “Za ty roky, co s francouzskými vinaři obchodujeme, se z nás stali dobří přátelé, takže každá návštěva v jejich regionu probíhá v přátelské, dalo by se říct až rodinné atmosféře, čehož si nesmírně vážíme.” Důkazem tohoto sdělení byl poslední pobyt v Remeši. Kromě účasti na 10. festivalu vín Terres & Vins De Champagne, který představoval opravdu famózní zážitek, se pánové společně s ambasadorkou jejich vín Andreou Verešovou a jejím manželem Danielem Volopichem účastnili také řady přátelských setkání, nezřídka přímo v rodinných sídlech spřátelených vinařů.

“Toho si opravdu moc považujeme”, svěřil se Magor, “víme totiž, že jen tak někoho mezi sebe nepustí, a už vůbec nezvou své obchodní partnery k sobě domů. My jsme s nimi prožili téměř týden zábavy, dokonce jsme i společně pařili na soukromém večírku jednoho z nejslavnějších vinařů Vincenta Lavala. Večírek probíhal v domácím prostředí, hostili nás domácím jídlem, dokonce i doma upečeným chlebem.”

Doctor PP k tomu dodává, že ho, mimo jiné, také moc potěšilo, když viděl Vincenta Lavala ve svém promo tričku k poslednímu cd, které mu při jeho pobytu v Praze věnoval. Vzhledem k tomu, že nejen Doctor PP s Magorem, ale také francouzští vinaři jsou zdatní hudebníci, domluvili se, že si napříště spolu “zajamují”. Protože Francouzi vyjádřili zájem být na společném koncertě Doctora PP a Tří sester, nabídl Doctor PP rovnou pozvání do Čech. “Koncert máme v červenci, a protože vinaře ubytuji u sebe doma, už teď se těším na grilovačky u mě na zahradě. Pánové totiž mají skvělý smysl pro humor, a když k tomu přidám to naše společné muzicírování, věřím, že na tenhle pobyt budeme dlouho vzpomínat.”

“Možná by bylo dobré shrnout naší cestu v pár faktech”, ukončuje rozhovor Tomáš Doležal alias Magor. “Za těch pět dní jsme ochutnali 300 vzorků vín, navštívili proslulé vinaře, s nimiž spolupracujeme: D. Leclaparta, E. Brocheta, B a E. Rupperta Leroy, B. Lahaye, B. Margueta, Marii Noelle Ledru, samozřejmě také F. Cloueta a řadu dalších skvělých vinařů. Nejsilnější ovšem bylo setkání s Champagne David Léclapartem, který, ač k sobě domů nikoho nepouští, nás pozval. Kromě příjemného pohoštění nám představil také jeho novinku, která je založena /jak napovídá už sám název/ na čistotě, energii, potěšení a ekologii. Věřím, že se máme na co těšit, stejně jako příznivci kvalitního champagne. S některými se uvidíme na květnových degustacích.”

Zdroj: PMP EXCLUSIVE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *