Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

Darujte šperk své ženě nebo matce z kolekce Swarovski a udělejte jim radost ke Dni matek!

Matky jsou ženy mnoha tváří. Z tohoto důvodu je kolekce Swarovski pro Svátek matek skutečně rozmanitá a osloví opravdu každého. Zahrnuje moderní jednobarevné kousky i složitější květinové kreace.

Kreativní ředitelka Nathalie Colin popisuje: “Kolekce pro Svátek matek vyvěrá z ryzích citů prosycených křehkou ženskostí. Je však i oslavou silných žen: matek, které dokážou, že i nemožné je možné, nebo žen zatížených spoustou úkolů; ty všechny inspirují nejen své děti, ale také ostatní ženy – i své mužské protějšky svým jedinečným osobním stylem! Tato kolekce je stejně tak všestranná jako ženy, které oslavujeme – elegantní a odvážná, nadčasová a moderní, zdrženlivá a následující módní trendy, ale především zářivá.”

Zlatý hřeb kolekce, květinami inspirovaná řada Latisha, zaujme nadčasovou černobílou kombinací. Náhrdelník i náramek Latisha jsou z jedné strany osazeny černými a z druhé bílými křišťály. Díky tomuto barevnému spojení jsou šperky opravdu univerzální. Náušnice jsou zdobeny perlami a lze je kombinovat a doplňovat snímatelnými ozdobami do uší. Odpovídají tak nejnovějšímu trendu, který se nebojí asymetričnosti.

Velmi decentní je řada Sparkling Dance, která rozvíjí inovativní koncepci “tančícího křišťálu” – ten vrhá odlesky světla při sebemenším pohybu hlavy. Tuto sezonu řadu rozšířily nádherné blýskavé květinové motivy, které zdůrazňují ženskost při každé příležitosti. Třpytivý náhrdelník i univerzální náušnice osazené mihotavým křišťálovým pavé představují explozi květů a propůjčí vám fascinující kouzlo.

Latisha i Sparkling Dance se díky svým jemným proporcím hodí pro vrstvení. Vzájemně kombinovat lze i klasické náramky Subtle a prsteny Vittore a Frisson. Výsledkem je nepřehlédnutelný třpyt plný elegance.

Novou kolekci provází i módní kampaň plná inspirace. Velmi stylově znovu dokazuje, že Swarovski nabízí třpyt pro každého v duchu konceptu #BrillianceForAll. Vystupují v ní skutečné dvojice – matky se svými dětmi: Chiara Ferragni a její matka Marina Di Guardo, americká modelka Devon Aoki se svými třemi dětmi, Oluchi Onweagba se synem. Zářivou výjimkou je pozoruhodná dvojice, kterou tvoří ambasadorka značky Karlie Kloss, která zapózovala s Maye Musk.

Zdroj: Swarovski

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *