Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CestováníZábava

Retro pobyt jako za ROH sklidil maximální úspěch

Na hory v retro stylu? Proč ne. Zájezdy připomínající dobu odborářských rekreací ROH zažívají svůj návrat. Velkým hitem je výlet rekreačním vlakem do Tatranské Lomnice. V legendární Zotavovně Morava si užijete nostalgický pobyt se seznamovacím večírkem, ranním budíčkem a rozcvičkou. A o zábavu se postarají kulturní referenti. Vraťte se v čase a vydejte se s Českými drahami do Tater po stopách Gustava Anděla.

České dráhy vypravují do Tater speciální rekreační vlak

O recesistický retro pobyt mají zájem nejen ti, kteří odborářské rekreace pamatují, ale i mladší generace, jež si chce vyzkoušet něco jiného a nezapomenutelného. Již pilotní zájezd sklidil nečekaně velký úspěch a byl okamžitě vyprodán. České dráhy vypravují na zážitkový prodloužený víkend zvláštní rekreační vlak.

Hotel Morava

Noční jízdu si můžete zpestřit retro programem a promítáním filmu Anděl na horách nebo dalších slavných československých filmů s tématikou lyžování. Nostalgická nálada vás tak rozhodně nemine. Klidně si můžete obléknout retro oblečení nebo s sebou vzít staré lyže po dědečkovi nebo babičce. V Tatranské Lomnici pak startuje víkend retro uvítáním a seznamovacím večírkem. V každé zotavovně nebo hotelu dříve pracovali kulturní a sportovní referenti, kteří vymýšleli a organizovali nejrůznější aktivity, aby se rekreanti nenudili.

Lomnický štít

A stejně tomu není ani během retro pobytu. Nechybí ranní budíček a povinná rozcvička, soutěžení družstev ve vaření, sáňkování a nejrůznějších sportovních hrách. Vychutnáte si ale i krásy Tater. Lanovkou se podíváte na Lomnický štít, električkou navštívíte Starý Smokovec a prohlédnete si unikátní Ledový dóm na Hrebienku. Na programu je i výlet do Bachledovej doliny a samozřejmě lyžování.

Referenti mají pro rekreanty připravenou zábavu

„Dobu odborářských rekreací si pamatuji jen matně z dětství, na zážitkový víkend do Tater jsem s přítelkyní vyrazil spíše ze zvědavosti a recese. Musím uznat, že jsem se dlouho tak na dovolené nepobavil. A nedivím se, že je o to takový zájem. I když se nám nechtělo vstávat, užili jsme si i ranní rozcvičku, popili tatranský čaj a skvěle jsme si zalyžovali,“ prozradil jeden ze zúčastněných rekreantů Pavel Štěpánek. Retro je zkrátka IN, takže až budete shánět pro někoho dárek nebo budete hledat v zimě tip na skutečně zážitkový výlet, Anděl na horách určitě nezklame.

Rozcvička

Foto: České dráhy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *