Májové líbání: S kým se pod třešní líbali Marian Vojtko a Jan Kopečný?

Jako každoročně, tak i letos se uskutečnilo v Divadle Broadway prvomájové líbání pod rozkvetlou třešní. Jako první políbil svou přítelkyni král Ludvík XIV. Vojtěch Drahokoupil. Se svou přítelkyní Denisou, která je tanečnice, se potkává na jevišti, kde spolu hrají v muzikálu Michala Davida Muž se železnou maskou.

„V divadle nám udělali hezké překvapení, koupili rozkvetlou třešeň, a tak jsem dal pusu své přítelkyni Denče,“ práskl nám Vojta.

K zamilovanému mladému páru se také přidali Jan Kopečný, Michaela Gemrotová a pozadu nechtěl zůstat ani Marian Vojtko. „První máj jsem strávila prací. Měla jsem vystoupení v pražské Grébovce, kde jsem s Marianem a Vojtou zpívala na akci Dermacol Love Day,“ sdělila nám Michaela, která v Divadle Broadway dostala pusu od Mariana Vojtka a Jana Kopečného.

A jak na to reagoval její přítel? „Saša mi dělal doprovod v Grébovce, a v parku jsme samozřejmě rozkvetlý strom dlouho hledat nemuseli, takže pusa proběhla přímo tam,“ dodala závěrem s úsměvem Michaela, která nově v muzikálu Muž se železnou maskou hraje roli královny Anny Rakouské.

Foto Divadlo Broadway

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.