Odborník radí: Kondicionér obočí vyživí i zafixuje do správného tvaru

V současné době je největším trendem Nude look, maximálně nenápadné a přirozené líčení se stejně přirozeným, ale výrazným obočím a krásnými řasami. Soustřeďte se proto právě na ně. V péči by vám mohl pomoci kondicionér na řasy a obočí, který je vyživí, dodá jim lesk a navíc je na celý den zafixuje do vytouženého tvaru.

„Trendy obočí je takové, které působí naprosto přirozeně, není tedy příliš vytrhané, a má svůj původní tvar. Pokud vám už sem tam nějaký ten chloupek chybí, své udělají barvy na obočí, nebo můžete použít pudrové stíny či maskary na obočí. Máte-li obočí přirozeně husté, stačí mu jen dodat tvar, například kondicionérem, který je navíc vyživí a dodá jim lesk. Stačí ho nanést lehkými krátkými tahy kartáčkem ve směru růstu obočí,“ radí známá rakouská stylistka Andrea Lehner, která se více než 20 let profesionálně zabývá stylingem a svými radami přispívá i na blog o módních trendech www.pohodarky.cz

Tip stylistky:
Nový BeautyLash kondicionér na řasy a obočí 3v1 vám splní hned tři přání:
Zajistí vašim řasám a obočí potřebnou výživu. Obsahuje totiž bohatou směs aktivních složek s vitamínem E, D-panthenolem a glycerinem, dlouhodobě zvlhčuje a vyživuje řasy a obočí a zajišťuje jejich zdravý lesk.
Vaše řasy budou vždy upravené. Průhledný gel upraví a zafixuje i nepoddajné obočí do požadovaného tvaru. Je také ideální pro použití na tužku nebo pudr na obočí.
Ochrání barvu: Pokud si řasy a obočí barvíte, tento kondicionér díky jedinečnému složení Colour-Protect na dlouho ochrání barvu a zabrání jejímu blednutí, takže vaše řasy i obočí budou vypadat déle jako čerstvě nabarvené.

Je vegan, tedy šetrný!
Nový BeautyLash kondicionér na řasy a obočí je navíc certifikovaný jako veganský a splňuje veškeré požadavky, které může vyžadovat náročná citlivá pokožku. „Veganská kosmetika neobsahuje žádné živočišné produkty a není testovaná na zvířatech. Poznáte ji podle loga se zelenou slunečnicí, které uděluje britská nezisková organizace Vegan Society, jež dohlíží na to, aby daný výrobek splňoval všechny standardy Vegan Animal-free,“ vysvětluje Martin Janeček, který v České republice zastupuje rakouskou značku BeautyLash.

BeautyLash Kondicionér na řasy a obočí dodá vašim řasám patřičnou výživu a nemusíte se bát žádných nežádoucích účinků – neobsahuje žádné hormony, jak tomu často bývá u jiných přípravků této kategorie, a byl pečlivě dermatologicky testován. Koupíte jej na www.beautylash.cz za 299 Kč.

Zdroj: www.pohodarky.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.