Hvězda Modrého kódu Marek Němec: Víme, co se chystá roztočit ve Stromovce!

Kšandy a dlouhá mikina! Hvězda Modrého kódu herec Marek Němec překvapil, když místo doktorské uniformy oblékl už loni triko, trenky a tenisky a vyrazil běhat do pražské Stromovky. Na závod Prima Run se chystá i letos a natočil proto i speciální pozvánku. Na té je ale zatím v civilu.

„Často říkáme, že ten čas běží, že si někam zaběhneme, ale už jste fakt běhali? Podívejte se na moje boty a pojďte to se mnou do Stromovky pořádně roztočit,“ ukázal na své tenisky v nejnovějším videu Marek. Herec už tenisky připravené má a přiznal, že je pravidelným běžcem. „Se dvěma dětmi a psem mi nic jiného nezbývá,“ směje se Marek s tím, že se na běhání vyšvihne do sportovního.

Na startu v pražské Stromovce bude už příští sobotu 12. května po poledni společně s rekordmanem Romanem Šebrlem a dalšími hvězdami Primy. Zaběhat si s nimi může přijít každý a také jsou zde tratě pro děti. Sympaťák prozradil i svůj osobní běžecký rekord. „Zhruba dvanáct kilometrů, jedenáct bylo na pokraji smrti,“ směje se Marek. Ve Stromovce ho naštěstí čeká jen pětikilometrová trať.

Foto FTV Prima

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.