Hvězda Modrého kódu Marek Němec: Víme, co se chystá roztočit ve Stromovce!

Kšandy a dlouhá mikina! Hvězda Modrého kódu herec Marek Němec překvapil, když místo doktorské uniformy oblékl už loni triko, trenky a tenisky a vyrazil běhat do pražské Stromovky. Na závod Prima Run se chystá i letos a natočil proto i speciální pozvánku. Na té je ale zatím v civilu.

„Často říkáme, že ten čas běží, že si někam zaběhneme, ale už jste fakt běhali? Podívejte se na moje boty a pojďte to se mnou do Stromovky pořádně roztočit,“ ukázal na své tenisky v nejnovějším videu Marek. Herec už tenisky připravené má a přiznal, že je pravidelným běžcem. „Se dvěma dětmi a psem mi nic jiného nezbývá,“ směje se Marek s tím, že se na běhání vyšvihne do sportovního.

Na startu v pražské Stromovce bude už příští sobotu 12. května po poledni společně s rekordmanem Romanem Šebrlem a dalšími hvězdami Primy. Zaběhat si s nimi může přijít každý a také jsou zde tratě pro děti. Sympaťák prozradil i svůj osobní běžecký rekord. „Zhruba dvanáct kilometrů, jedenáct bylo na pokraji smrti,“ směje se Marek. Ve Stromovce ho naštěstí čeká jen pětikilometrová trať.

Foto FTV Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *