Novinka na trhu: prémiová značka vody GLACÉAU smartwater!

Společnost Coca-Cola přináší do Česka novou značku prémiové vody GLACÉAU smartwater. Od svého uvedení v roce 2006 získala GLACÉAU smartwater miliony fanoušků, kteří si ji oblíbili pro její jedinečnou, čistou a svěží chuť. Na českém trhu bude novinka k dostání začátkem května.

Fenomenální úspěch GLACÉAU smartwater započal v roce 2006 v USA, odkud se tato prémiová značka rozšířila na další trhy, včetně Velké Británie, kde byla představena před čtyřmi lety. Mimo Českou republiku bude nyní uvedena také na Slovensku, v Rakousku, Maďarsku, Rumunsku, Chorvatsku, Srbsku a Rusku. Společnost Coca-Cola věří, že se stane hitem mezi prémiovými značkami vod po celé Evropě.

„Uvedením GLACÉAU smartwater na český trh bychom rádi navázali na úspěchy, které značka sklízí na jiných trzích ve světě. Neustále rozšiřujeme naše portfolio, abychom dokázali uspokojit i ty nejnáročnější, a nová smartwater nabídne stylové osvěžení pro všechny, kteří sledují trendy a vyznávají zdravý životní styl,“ říká Michal Blaško, marketingový ředitel společnosti Coca-Cola Česká republika a Slovensko.

GLACÉAU smartwater  vzniká proměnou přírodní minerální vody na páru, její kondenzací a obohacením o minerály, které jí dodávají jedinečnou, čistou a svěží chuť. Charakteristicky hladká lahev byla vytvořena s důrazem na minimalistický design a čistou grafiku. Voda tak nejen skvěle chutná, ale i vypadá.

Globální ambasadorkou GLACÉAU smartwater je Jeniffer Aniston, v lokální kampani ji doplní Monika Marešová, kterou pro tuto příležitost nafotil uznávaný český fotograf Benedikt Renč. “Smartwater znám ze zahraničí a jsem ráda, že je teď v Česku. Hydratace v podobě vody
je velmi důležitá a nedokáže ji nahradit žádný krém. Tělo a pleť se vám za její přísun odvděčí správným fungováním,”
uvedla Monika Marešová.

GLACÉAU smartwater bude v prodeji začátkem května a bude dostupná ve dvou baleních  o objemu 600 ml a 1,1 litru.

Zdroj: https://www.instagram.com/smartwater_cz/a https://www.facebook.com/smartwaterczech

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.