Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Top Modelka roku šokovala: Nejvíc sexy fešák Karel Kašák ukázal buchty a přišla i Iveta Bartošová!

Letošní ročník prestižní soutěže ženské krásy Top Model Of The Year, který se konal v úžasných prostorách sálu Boccaccio pražského Grand Hotelu Bohemia, kde se od začátku minulého století doslova psaly dějiny, byl v mnohém jiný, než ty předchozí. Konal se totiž v Praze a desítce finalistů ukázal svůj břišní pekáč buchet nejvíce sexy moderátor Novy! A věřte nebo nevěřte, přišla dokonce i “Iveta Bartošová”!

Vítězka soutěže Top Model Of The Year 2018 Angelika Kosthyshynová

Z desítky finalistek zvítězila Angelika Kosthyshynová. Dívka porotu přesvědčila nejen při promenádě v plavkách či přehlídce spodního prádla, ale také při diskusi s moderátorem Karlem Kašákem. Právě on, který díky své sexy vizáži a vysoké svalnaté postavě patří k největším televizním fešákům ukázal přímo na pódiu břišní pekáč buchet.

Karel laškoval i s finalistkami na pódiu
Karel Kašák ukázal všem své buchty

“Wow, to je super. Opravdu je dokonalej,” říkaly si dokonce soutežící dívky. Vymakanou postavu ocenil i slavný český návrhář Osmany Laffita, který zasedl i se svým manželem Guyem v porotě a také Kamila Hübsch. Mladá, talentovaná zpěvačka, která před časem dokonce nazpívala duet s Evou Pilarovou, miluje písničky Ivety Bartošové a kromě svých vlastních věcí, které si i píše vystřihla jak Píseň o lásce, tak i Tři oříšky pro Popelku, kdy sama na sobě měla princeznovské svatební šaty v rámci módní přehlídky svatebních šatů mosteckého salonu.

Tohle není Iveta Bartošová, tohle je Kamila Hübsch!

“Kamila nejenom zpívá jako Iveta, ale ona i tak vypadá. Byla opravdu skvělá,” prohlásil jak Osmany Laffita, tak dokonce moderátor večera Karel Kašák, který dokonce se sympatickou mladou slečnou chystá společný projekt, který zřejmě všechny překvapí…

Foto: Jaroslav Hauer

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *