Oslňující Penélope Cruz na filmovém festivalu v Cannes

Atelier Swarovski rozšiřuje portfolio novou kolekcí jemných šperků vytvořenou ve spolupráci s Penélope Cruz, kterou představila herečka na červeném koberci v Cannes.

Šperky jsou vyrobené z diamantů Swarovski Created, Swarovski Genuine Topaz, vytvořených drahých kamenů a 18 karátového Fairtrade Gold, a představují kolekci udržitelnosti a inovace v srdci Ateliéru Swarovski.

Penélope představila náušnice a odpovídající kroužek v 18 karátovém FairTrade Gold setu s diamanty a rubíny. S touto novou kolekcí společnost Atelier Swarovski oznamuje svůj odhodlání vyrábět všechny své jemné šperky s zodpovědným zlatým materiálem, což představuje další krok na cestě společnosti k tomu, že se stane lídrem ve vědomém luxusu.

Atelier Swarovski
Atelier Swarovski nabízí nejmodernější šperky, doplňky a domácí výzdobu, které jsou konečným projevem Swarovski. Vytváří hranice kreativity s křišťálovým materiálem, vytváří drahé kameny a skutečné drahokamy, spolupracuje s nejlepšími talenty na světě v oblasti módy, šperků, architektury a designu. Atelier Swarovski založil Nadja Swarovski v roce 2007 jako přehlídku kreativity, řemeslného zpracování, řezání a materiálových inovací. Značka představuje dvakrát ročně sezónní šperky a doplňky, spolu s neustále se vyvíjejícími jádrovými kolekcemi.
Atelier Swarovski kolekce domů, které byly zahájeny v Miláně Design Week v dubnu 2016, obsahují funkční a dekorativní předměty pro dům.
Společnost Atelier Swarovski se svým zaměřením na vědomý luxus představila v roce 2017 své první kolekce šperků vyrobené společností Swarovski Created Diamonds a v témže roce byla certifikována jako členka Rady odpovědných šperků. V roce 2018 Atelier Swarovski pokračoval ve své cestě udržitelnosti a oznámil partnerství se společností Fairtrade, která pracuje s drobným dnem v Peru, aby do všech budoucích sbírek začlenila odpovědné zlato. Značka oslavila první desetiletí s vydáním “Brilantní: Příběh ateliéru Swarovski”, vydané Condé Nast, počátkem roku 2018.

Mezi minulé spolupracovníky Atelier Swarovski patří například Jean Paul Gaultier, Viktor & Rolf, Jason Wu, Christopher Kane, Maison Margiela a Mary Katrantzou za šperky a Zaha Hadid, Daniel Libeskind a Ron Arad.

Zdroj: www.atelierswarovski.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.