Organický zkrášlující rituál MSM s minerálem krásy pro pevnost kontur obličeje

Novinka na českém trhu – pečující bio značka RawGaia – představuje exfoliační řadu MSM pro suchou, zralou i problematickou pleť. MSM je minerál krásy, biogenní prvek, který je důležitý pro tvorbu bílkovin, posiluje pevnost pokožky, působí protizánětlivě a odstraňuje akné.

Všechny produkty Raw Gaia se vyrábějí v raw kvalitě, tzn. za studena lisované. Zachovají se tak všechny účinné látky, antioxidanty, vitamíny, minerály a esenciální a mastné kyseliny. Ručně vyráběné produkty jsou zároveň veganské.

Organická MSM exfoliační řada odstraní odumřelé kožní buňky z povrchu pleti a zbaví ji přebytečné mastnoty. Pleť bude vyhlazená a na dotek hebká. Každá z ingrediencí má vlastní specifické účinky – výsledkem jejich vyváženého poměru a smíchání je péče, která bude vaši pleť rozmazlovat.

Organický zkrášlující rituál MSM
1. Čištění: Prvním krokem je zbavit pleť veškerých nečistot – důkladně ji vyčistit. Každý den používejte RawGaia organické MSM čisticí sérum a jednou až dvakrát týdně proveďte hloubkové čištění pomocí RawGaia MSM exfoliační sady. Odstraníte tak odumřelé kožní buňky z povrchu pleti a přebytečnou mastnotu.
2. Aktivní látky – RawGaia organický MSM zkrášlující toner: Na čistou pleť následně nanesete aktivní látky, které se dostanou hlouběji do pleti, vyživí pokožku a sjednotí texturu.
3. Hydratace – RawGaia organický MSM zkrášlující krém: A nakonec potřebujeme pokožku správně hydratovat, aby byla hebká a krásná.

MSM – minerál krásy
Methyl-fulgonylmethan neboli organická sloučenina síry. Síra je biogenní prvek, který je důležitý pro tvorbu bílkovin. Kromě ní obsahuje kolagenové proteiny. MSM udržuje, hydratuje a zjemňuje pokožku pleti. Působí protizánětlivě, redukuje akné a posiluje pevnost pokožky. Zvyšuje také průchodnost buněčných stěn a umožňuje vodě dostat se přímo do buněk a odplavit škodliviny.

Organický konopný olej
Má silné antioxidační účinky, působí protizánětlivě, uklidňuje a napomáhá hojení pleti. Obsahuje totiž velké množství esenciálních mastných kyselin, nejvýznamnějšími jsou kyselina linolová a linolenová, vitamíny A, B1, B2, B6, C, E, fytosteroly, chlorogyl a lecitin. Působí jako ochranná bariéra a používá se i na přecitlivělou pleť.

Organický olej z chia semínek
Jde o jeden z nejbohatších rostlinných zdrojů omega-3 mastných kyselin (především kyseliny linolenové) a omega-6 mastných kyselin (především kyseliny linolové) v dokonalém poměru 3:1. Obsahuje také další vitamíny a antioxidanty. Díky nim olej regeneruje a vyživuje pokožku, zabraňuje jejímu vysušování a chrání ji před vnějšími vlivy.

Exfoliační řada MSM obsahuje produkty:
RawGaia organické MSM čisticí sérum 50 ml
• Ranní čištění a večerní odličování pleti
• MSM – minerál krásy: pomůže k zářivé, hebké a vypnuté pleti
• Obsahuje směs za studena lisovaných olejů
• 1. krok organického zkrášlujícího rituálu MSM
• Všechny složky jsou organické, raw, vegan a ručně zpracovány
Každá z ingrediencí má vlastní specifické účinky na pleť – jejich poměrem a smícháním vzniklo čisticí sérum, které bude vaši pleť rozmazlovat. K dostání za 890 Kč.

RawGaia organická MSM exfoliační sada: sérum a peeling
• Obsahuje zkrášlující peeling a sérum
• MSM – minerál krásy: pomůže k zářivé, hebké a vypnuté pleti
• Obsahuje směs za studena lisovaných olejů
• Všechny složky jsou organické, raw, vegan a ručně zpracovány
První krok organického zkrášlující rituálu MSM, obsahuje směs za studena lisovaných olejů jako je olej z konopných semínek, olej z chia semínek a kadidlový olej. MSM zkrášlující peeling: pemzový prášek, rozemletý bambusový stonek, dimethyl sulfone (MSM). K dostání za 750 Kč.

RawGaia organický MSM zkrášlující toner 50 ml
• Vyživuje pokožku a nechává ji svěží
• MSM – minerál krásy: pomůže k zářivé, hebké a vypnuté pleti
• Obsahuje směs za studena lisovaných olejů
• 2. krok organického zkrášlujícího rituálu MSM
• Všechny složky jsou organické, raw, vegan a ručně zpracovány
Organický MSM zkrášlující toner pomáhá dočistit pleť a připraví ji na příjem aktivních látek z krému. Zlepšuje strukturu a texturu pleti, uzavírá póry, pomáhá je chránit a zanechává pleť svěží. K dostání za 660 Kč.

RawGaia organický MSM zkrášlující krém 50 ml
• Hydratuje a posiluje živost a hebkost pleti
• MSM – minerál krásy: pomůže k zářivé a vypnuté pleti
• Obsahuje směs za studena lisovaných olejů
• 3. krok organického zkrášlujícího rituálu MSM
• Všechny složky jsou organické, raw, vegan a ručně zpracovány
Organický MSM zkrášlující krém prospívá zejména suché pokožce. Pleť hydratuje a posiluje její živost a hebkost, uchovává jas a pocit zdraví. K dostání za 890 Kč.

RawGaia
Ruční výroba – organické suroviny – netestovaná na zvířatech – vegan – raw – recyklovatelné lahvičky a nádoby. Všechny produkty jsou připraveny s láskou a pouze ručně, protože v RawGaia věří v energii rukou. Použity jsou výhradně organické suroviny nebo suroviny získané ve volné přírodě. Nepoužívají se žádné suroviny z geneticky modifikovaných plodin. V RawGaia usilují o uhlíkovou neutralitu společnosti. Pokouší se zanechat tak malou uhlíkovou stopu, jak jen to jde. A obsah balí do recyklovatelných lahviček a nádobek. RawGaia se razantně staví proti testování na zvířatech a je součástí organizací, které proti takovému testování bojují – Cruelty Free International a Vegan Society. Oni sami ani žádný z jejich dodavatelů samozřejmě žádnou surovinu na zvířatech netestují.

Zdroj: www.ladybio.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.