Z Veroniky Žilkové bude zlá macecha. Je to můj životní sen, prozradila…

Producenti chystané pohádkové show Tři oříšky pro Popelku ulovili dalšího hvězdného herce. Na nabídku zahrát v “Popelce” zlou macechu kývla držitelka Českého lva Veronika Žilková.

Premiéra pohádkové show Tři oříšky pro Popelku, která se bude uvádět v Kongresovém centru v Praze, je sice naplánovaná až na 12. října, pomalu se ale odkrývá obsazení. A je doslova hvězdné. Kromě Pavla Trávníčka v roli krále, Martina Krause jako prince či Anny Slováčkové a Moniky Timkové v roli nevlastní sestry se diváci mohou těšit i na Veroniku Žilkovou. Té producenti nabídli roli macechy a ona přijala.

“Nabídka mě moc potěšila. Letos mi bude 57 let a to je ideální věk na macechu, která chce vdávat dcery. Sama mám jednu dceru vdanou a ještě mě pár svateb mých dětí doufám čeká. Macecha je můj životní sen. Jednu jsem už hrála v pohádce České televize “O dvanácti měsíčkách”,” svěřila se herečka.

Ta se na roli macechy doopravdy těší. Svěřila se totiž, že je mnohem lepší hrát macechu, než čarodějnici. “Ty jsou jenom zlé, ale macecha je jako konvalinka. Sladká, milá a jedovatá. Skvělá herecká příležitost,” říká Žilková, která s touto životní rolí má své vlastní zkušenosti.

“Jsem v reálném životě pětinásobnou matkou a pětinásobnou macechou. Mrzí mě to, ale při výchově je třeba být někdy přísná a zlá, ale pro dobro dětí. Macecha chce taky dobro, ale jen pro vlastní děti. Její špatnou vlastností je nespravedlnost a necitelnost,” vysvětlila Veronika, která ačkoliv má svých dětí dost, vzala si další do pěstounské péče.

“Mám ráda děti a děkuju osudu za velkou rodinu. Ta nejmladší Kordulka je samozřejmě s námi a ty velké se často vracejí a je s nimi velká legrace,” uzavřela herečka.

Originální  rodinná  show  Tři  oříšky  pro  Popelku  diváka  přenese  přímo  do  notoricky  známého  pohádkového  příběhu  nejen  prostřednictvím  hereckých  výkonůznámých  osobností  v  čele  s  Pavlem  Trávníčkem,  ale  také  díky  jedinečné  výpravě  s  množstvím  kostýmů,  kouzel  a  jevištích  efektů.    Plánovaných  je  celkem  43  představení.  Jedná  se  především  o  víkendy,  kdy  v  sobotu  se  hraje  odpoledne  i  večer.  Show  je  vhodná  pro  všechny  generace  bez  rozdílu.

„Tři  oříšky  pro  Popelku  je  legenda  a  fenomén,  který  snad  všichni  milujeme.  Věříme,  že  uděláme  lidem  radost,  když  přeneseme  filmový  příběh  do  divadla.  V  našem  případě  vlastně  do  velkého  sálu  Kongresového  centra.  Je  před  námi  dlouhá  cesta,  několika  měsíční  přípravy,  ale  my  to  zvládneme.  Máme  tým  lidí,  kteří  mají  bohaté  zkušenosti.“  vysvětluje  producent  Ing.  Fawad  Nadri  (NOGUP  agency).

Vstupenky  jsou  nyní  v  prodeji  v  síti  TICKET  LIVE  a  TICKET  PORTAL.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *