Gepardí paterčata z pražské ZOO budou mít první narozeniny

Slyšte, slyšte! Rok se s rokem sešel a gepardí paterčata z pražské ZOO budou mít první narozeniny! A taková významná událost zaslouží pořádně oslavit. Nenechte si proto ujít jejich narozeninovou oslavu, která se bude konat v rámci Dne Afriky přímo v pražské Zoo v Troji, a to v sobotu 26. května.

Od loňského jara se pražská ZOO pyšní pěticí gepardů, kterou můžete při její návštěvě vidět i vy. A protože se první narozeniny této chlupaté pětky nezadržitelně blíží, nesmí na jejich počest chybět řádná oslava. Tři kluci – Sid, Sam a Sola, jejichž jména začínají počátečním písmenem S, stejně jako jméno jejich maminky Savannah, a dvě holčičky – Jenny a Jessi, jejichž počáteční písmeno J slouží zase jako odkaz na jejich strýčka, vás budou s napětím očekávat ve svém výběhu v pavilonu šelem. V 15:00 jim bude předán i speciální „africký“ dárek – proutěná koule, takže si jistě užijete podívanou, jak si malí „divočáci“ užívají novou hračku.

Důležitým členem kočičí rodiny je i gepard Chester, maskot oblíbených Cheetos křupek pro celou rodinu už od roku 1986. Chester je totiž adoptivní taťka gepardích puberťáků z pražské ZOO, a protože je to „kočkomil“, bude tuhle chlupatou partičku finančně podporovat i letos.

Mimo jiné vás bude čekat bohatý doprovodný program v podobě workshopů, jako je výuka hraní na africké bubny nebo výtvarná dílna. Neseďte v sobotu 26. května doma a přijďte si užít senzační gepardí narozeninový den do ZOO!

Zdroj: Cheetos

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *