Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Ze života

Prague Design Week oživil pasáž českého designu

Nádherné prvorepublikové prostory pasáže České národní banky ožívají stylově s českým designem. Na podzim roku 2016 tady odstartoval projekt Pasáž českého designu, který zrcadlí současnou realitu českého designu od velkých autorů až po ty začínající a zároveň je elegantně prezentuje odborné i široké veřejnosti.

Kromě samotného oživení prostoru pasáž nabízí i zrcadlo současného českého designu. Záměrem je veřejnost seznámit s tím, co to vlastně vůbec design je a jak v reálu vypadá.

V pasáži tak potkáte práci mladých designérů stejně tak jako už velkých zavedených značek.

Myšlenka byla i ta, aby se projekty mohly provazovat a spojovat. V pasáži se s menšími autory potkají i takové značky jako je třeba Modernista, Situs, RAKO a další.

Právě dnes pasáž odstartovala projekt Prague Design Week. V prostorách Pasáže českého designu tak budou návštěvníci moci od 14. až do 31. května vidět rozšířené portfolio vystavovatelů z řad designérů tohoto projektu např. Andrea Stašková – sklo, La Modista – moda, Sandwichbikes – bike, Nábytek z vraků.

Zdroj: www.pasazdesignu.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *