Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zdraví

Bojujte proti rakovině kůže a využijte možnosti zdarma vyšetřit svá znaménka na akci BENU Dny slunce

Známe to všichni. O nebezpečném vlivu slunce na vznik rakoviny kůže se píše a mluví každoročně. Přesto jen obtížně hledáme čas, abychom se nechali vyšetřit u dermatologa, a tiše doufáme, že nás se ten problém netýká. Včasná prevence přitom může zachránit i lidský život. BENU Lékárny na tento problém dlouhodobě upozorňují, a proto každým rokem pořádají osvětovou akci Dny slunce, na níž na řadě míst České republiky bezplatně vyšetřují zájemcům znaménka. A nutno říct, že s úspěchem.

Za poslední tři roky konání této akce bylo vyšetřeno bezmála 12 tisíc lidí, u kterých bylo odhaleno 98 melanomů a 1 266 návštěvníků odešlo s doporučením na odstranění podezřelého znaménka, což je více než 10 % vyšetřených! I to je důkaz, že prevence má smysl a je na místě změny na kůži nepodceňovat.

Pokud jsme tedy vzbudili váš zájem a vy si chcete být jistí zdravím své pokožky, zkuste využít bezplatných vyšetření v rámci aktuálního ročníku Dnů slunce. Akce budou probíhat napříč Českou republikou celkem na 27 lokalitách od konce května do konce června, a to ve vybraných obchodních centrech, BENU Lékárnách a rovněž BENU Academiích (zde pouze jeden den a na objednání).

Vyšetření budou provádět spolupracující dermatologové, přímo na stáncích či v lékárnách máte také možnost odborné konzultace s dermo poradkyní, která vám poradí s výběrem vhodného opalovacího přípravku.  V zapojených lékárnách BENU navíc můžete během akce využít až 30% slevu na opalovací krémy.

Seznam jednotlivých míst a termíny naleznete na webové adrese https://www.benu.cz/benu-dny-slunce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *