SOUTĚŽ: Vyhrajte balíček lahodných řeckých balzamikových krémů Kalamáta Papadimitriou

SOUTĚŽ UKONČENA!!! Balíček balzamikových krémů vyhrává Jaroslav K., Třebíč; Milena N., Brno; Jarmila S., Příbram. GRATULUJEME!

Zasoutěžte si s námi o lahodné řecké balzamikové krémy Kalamáta Papadimitriou a vykouzlete s nimi z každého jídla za pár minut gastronomický zážitek. Vyhrát můžete jeden ze tří balíčků, který bude obsahovat pět lahodných omáček!

Připravte si chuťové pohárky! Recepty na letošní rok připravila food bloggerka Romana Böhmová z Naskokvkuchyni.cz. Balzamikový krém s granátovým jablkem vyniká intenzivním aromatem a unikátní chutí: sladkou s náznakem trpkosti, přestože obsahuje čerstvou přírodní šťávu z granátových jablek z Messiny. Skvěle se hodí na přípravu sendvičů, marinád či lehkých salátů. A nechybí samozřejmě ani v našich nových receptech.Vedle balzamikového krému s granátovým jablkem máte na výběr i z několika dalších příchutí, které jistě najdou své využití opravdu v každé domácnosti. Marinádu na maso nebo obyčejný sendvič pozvedne na vyšší úroveň krém s klasickou příchutí. Zeleninový salát nebo grilovaná ryba zase vyžadují svěží doplněk, a přesně proto je tu krém s pomerančem a citrónem. Je libo spíš hustou polévku či nadýchaný dezert? Pak nesmí chybět fíkový balzamikový krém.

Jistě potěšíme i ty z vás, kteří ve své kuchyni vaří bez lepku. Žádný z krémů Kalamáta Papadimitriou lepek neobsahuje. Všechny jsou navíc zcela bez tuku a jedna porce má jen 17 kalorií. Nic tedy nebrání tomu si je vychutnávat třeba každý den. Stoprocentně přírodní složení pouze z korintských rozinek je jen dalším benefitem, díky kterému krémy získávají svou jedinečnou sladkokyselou chuť.

Balzamikové krémy Kalamáta Papadimitriou jsou k dostání v obchodních řetězcích Billa, Tesco, Globus, Makro a Albert hypermarket. Prodávají se v praktickém 250ml balení za doporučenou cenu 99,90 Kč.

Jakou novou příchuť řeckých balzamikových krémů Kalamáta Papadimitriou můžete koupit ve svých obchodech?
a) Fík
b) Klasik
c) Granátové Jablko

Nápověda: http://papadim.com/cs/

Správné odpovědi zasílejte na email: soutez@tojesenzace.cz, předmět: Balzamiko

Hrajeme do 3.6.2018. Vyhrává 100., 200., 300., 400. a 500. odpověď. Výherce informujeme emailem. Nezapomeňte uvést celé jméno a adresu, kam by měla být případná výhra zaslána. Přejeme hodně štěstí!

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *