Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Zpěvačka Mista se po náročném období vrací s novým singlem „Prežijem s láskou“

Do náročné životní situace se může dostat každý z nás. Své o tom ví i zpěvačka Mista, která si takovým obdobím před nedávnem prošla. Těžkou zkoušku překonala a po roce se vrací s novým singlem „Prežijem s láskou“, v němž ukazuje složitý vztahový problém, který může člověka potkat.

Často nás dokážou zradit ti nejbližší, od kterých bychom to nejméně čekali. Tyto bolesti se pak velmi těžce překonávají. Člověk pak musí sám ujít dlouhou cestu, aby se se vším dokázal vyrovnat a pokračovat dál. Zpěvačka Mista se z nepříjemného období dostala a díky tomu vznikla její nová píseň „Prežijem s láskou“.

Text písně jsem napsala o člověku, který si uvědomí, co je skutečně důležité, až když dojde na konec svého života. Jediná věc, kterou si v té chvíli přeje, je vrátit zpět čas, aby mohl věci napravit a prožít je jinak,” vysvětluje zpěvačka.

Zpěvačka Mista se už před dvěma lety rozhodla žít podle svého vlastního úsudku a vystoupit tak ze života, který ji svazoval očekáváními od rodiny a práce. I přesto, že se všichni v hudební branži dívali velmi skepticky na změny, díky kterým se chtěla Mista posunout dál, ji to neodradilo. Začala tvořit a psát vlastní písničky. Inspiraci čerpala ze svých myšlenek a situací, které sama zažila. Proto se z vlastní zkušenosti a ponaučení rozhodla skrze hudbu pomáhat i dalším lidem, kteří se ocitli ve stejně těžkých chvílích.

Mista sama otevřeně říká: „Prošla jsem obrovským hudebním i vizuálním přerodem. Nikdo mi v té době nevěřil, dokonce ani rodina. Všichni mi říkali, že jsem skončila a moje jediná cesta je dělat to, co jsem dělala dosud a nic neměnit. Chtělo to hodně odvahy plout proti proudu a přežít dva roky práce v období, kdy mi nikdo nevěřil. Člověk ale zas tolik nepotřebuje důvěru od ostatních, ale především od sebe samých. Zároveň musíte mít vizi, být skromní a pracovití. Život nakonec vše poskládá tak, aby to bylo správné a cítili jste se dobře.“

Od minulého roku začala zpěvačka sdílet své myšlenky o životě a vztazích na své FB stránce. Původním záměrem článků bylo psychicky se odreagovat v tom nejtěžším období. Nikdo ale nečekal, že její články na FB naberou takový velký ohlas. Denně tam přicházejí lidé, kteří hledají podporu k vyřešení své těžké životní situace.

V současnosti můžete vidět Mistu každou středu v celoplošné TV, kde uvádí pořad „Pocity s Mistou“, který sama tvoří a moderuje. V talkshow mluví s lidmi o tématech, které každý z nás řeší v běžném životě a hledá s nimi způsoby, jak je zvládat.

MISTA
Vlastním jménem Soňa Šimorová populární zpěvačka, vystudovala konzervatoř a Vysokou školu múzických umění v Bratislavě. Ve 22 letech se zúčastnila národního kola Eurovize, v němž skončila na 2. místě. Pár měsíců na to podepsala smlouvu se Sony Music a vydala svůj první singl „Rock It!“, který se stal druhou nejhranější skladbou v českém éteru. Rok na to vydala své debutové album „Show me“ ve vydavatelství Universal Music a absolvovala tříměsíční turné v Asii. V roce 2017 prošla osobním a hudebním přerodem, jehož výsledkem byl první slovenský singl „Jsme tu jen jednou“. Singl příznivě přijali nejen fanoušci, ale i odborníci. Nyní na něj navazuje s novou skladbou „Přežiju s láskou“.

Zdroj: http://www.mistamusic.com, http://www.pocitysmistou.com a na její Facebookové stránce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *