Chcete hubnout? Máme pro vás skvělý tip! Na výmluvy už nebude čas…

Možná, že už dávno sportujete a věnujete pozornost zdravému životnímu stylu, možná se teprve chystáte udělat krok tím správným směrem a zaměřit se na zdravý a plnohodnotný život, zhubnout přebytečná kila a udržet se stále ve formě. V každém případě je velmi důležitá vyvážená strava, bohatá na vitamíny a minerály, která je základní stavební jednotkou zdravého života i hubnutí. V dnešní době je často velkými problémy k udržení zdravého stravování nedostatek času, tzv. junk food, málo informací a klamavá reklama.

Jak se vydat správným směrem?

Vyhněte se junk food
Ráno nestihneme vydatnou snídani, pauza na oběd je 30 minut a večer jsme rádi, že si můžeme odpočinout a nemáme sílu připravit si jídlo na další den. Proto bohužel často saháme po tzv. junk food, což je jídlo s vysokým kalorickým obsahem, ale nízkou výživovou hodnotou! Obsahuje mnoho soli, různé nezdravé tuky, návykové cukry, dochucovadla, margaríny a další nezdravé složky, které ničí naše zdraví. Tato nástraha na nás bohužel číhá na každém rohu v podání fast food restaurací nebo různých polotovarů či snacků, které jsou v nabídce supermarketů. V první chvíli se to jeví jako rychlá úspora času, nicméně v konečném důsledku má toto řešení velmi nepříznivý vliv na naše zdraví a váhu. Dlouhodobým nedostatkem potřebných živin si tělo ukládá tukové zásoby a zaděláváme si tak na mnoho vážných nemocí.

Zjistěte si informace a nepodléhejte reklamě
Často se stává, že se nedokážeme dobře zorientovat ve velkém množství informací a reklamě, kterou na nás výrobci chrlí ze všech stran. Nevíme, co jíst, jak zhubnout a důvěřujeme reklamě, která může být i klamavá. Je tedy velmi důležité věnovat pozornost složení potravin. Čtěte, jaké má výrobek složení. Zaměřte se na stravu, která obsahuje dostatek vitamínů, minerálů, vyvážený poměr bílkovin, zdravých tuků a sacharidů. Vyhýbejte se junk food. Zařaďte do jídelníčku superpotraviny.

Jak na to?
Chcete ušetřit čas, peníze a jíst zdravě? Tahle kombinace se v dnešní době určitě nevylučuje. Stačí si jen správně vybrat a pečlivě zjistit informace. Řešením může být prášková směs Chia Shake, která je velmi rychlá na přípravu. Jedná se o vyváženou směs superpotravin, plnou potřebných vitamínů a minerálů. Na www.chiashake.cz nabízí hned několik variant zdravého stravování, například produkty zaměřené na diety, fitness, zdravý životní styl a myslí i na vegany. Další důležitou cestou k úspěchu také je, aby vás zdravá strava bavila, byla pestrá a chutná, tím pro vás bude i dlouhodobě udržitelná, snadno si na ní zvyknete a velmi rychle se pak stane nedílnou součástí vašeho života. Motivací vám budou rychlé a viditelné výsledky. Tak vzhůru do toho! Léto je za dveřmi.

Chia Shake dietní koktejl
Cena: 399 Kč
Obsah: 450 g
Zakoupíte na www.chiashake.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *